Skocz do zawartości

Stacja renderująca - szybki i tani render!


barto2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

ostatnio nabyłem dość mocną stację roboczo-renderującą. Póki co sam nie mam czasu i materiałów aby w pełni ją wykorzystać, zatem postanowiłem udostępnić jej moc innym, a tym samym troszkę sobie dorobić ;)

 

Specyfikacja sprzętu:

-2x Intel Xeon e5-2650v2 (32 wątki)

-4x Nvidia GTX TITAN Black

-64gb ram

-łączna przestrzeń dyskowa 12tb.

 

Komputer jest przystosowany do pracy 24/7 renderując po CPU oraz do 8 godzin dziennie na GPU.

 

Jak na razie udostępniam tylko silniki renderujące Blendera (Cycles i Internal) jednak zamierzam rozszerzyć ofertę. Komputer póki co nie służy do niczego innego, zatem jest w pełni skonfigurowany pod render.

 

Aby lepiej zobrazować moc sprzętu:

w tym benchamrku: http://blenderartists.org/forum/showthread.php?239480-2-6x-Cycles-render-benchmark,

komputer osiąga czas:

-12 sekund GPU

-30 sekund CPU

 

Ceny jakie mnie interesują:

-5zł/godzina - render po CPU

-20zł/godzina - render po GPU

-30zł/godzina - równoległy render CPU i GPU (np. klatki 1-50 renderuje CPU, natomiast 51-100 GPU)

 

Aby lepiej zobrazować te ceny. Za 100zł można wyrenderować:

-CPU: 96 sekund animacji o jakości pliku z Benchmarku (2400 klatek = 20h*120 klatek/h), czas 1200 minut (1000 klatek w 500 minut)

-GPU: 60 sekund animacji o jakości pliku z Benchmarku (1500 klatek = 5h * 300 klatek/h), czas 300 minut (1000 klatek w 200 minut)

-Oba: 50 sekund animacji o jakości pliku z Benchmarku (1250 klatek), czas 200 minut (1000 klatek w 160 minut)

 

Do każdego projektu podchodzę indywidualnie, wyceniam jeszcze przed rozpoczęciem renderu.

 

Wycenę traktuję na korzyść klienta - jeśli render okaże się szybszy i tańszy obniżam cenę, natomiast jeśli okaże się dłuższy niż przy wycenie, cena zostaje taka jak ustalaliśmy.

 

Oferty powyżej 200zł oraz wszelkie projekty edukacyjne, non-profit i charytatywne mogą liczyć na indywidualną ofertę :)

 

Ceny naliczam z dokładnością do każdej rozpoczętej minuty.

Minimalna kwota wpłaty - 5 zł.

 

kontakt: [email protected]

Pozdrawiam,

Bartłomiej Jakubiak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 0
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności