Skocz do zawartości

(Gra) poszukiwany grafik 2D – pixel art


Gość Mimizu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mimizu

Poszukujemy grafika zdolnego wykonać wysokiej jakości pixel artową oprawę gry. W ramach współpracy należałoby m.in. opracować ogólną koncepcję stylistyki gry, przygotować grafikę i proste animacje postaci, stworzyć tła, grafikę UI i logo gry.

 

Zlecenie zdalne, które rozpoczęłaby się między końcem września, a początkiem przyszłego roku i trwałoby przez ok. 9 miesięcy, ale nie pochłonęłoby pełnego etatu. Mile widziana możliwość odbywania spotkań w Warszawie.

 

Pożądane są następujące umiejętności (posortowane malejąco wedle wagi):

Kreatywność! Nie szukamy kogoś, kto po prostu „machnie assety” wedle specyfikacji. Chcemy, by osobnik ów włożył w projekt cząstkę siebie. :) Najlepiej aby była to cząstka niepozbawiona poczucia humoru i dozy szaleństwa.

Pixel art. Niekoniecznie doświadczenie komercyjne, mogą to być nawet prace wykonane do szuflady.

Animacja. Wykonanie prostych, „kreskówkowych” animacji.

Grafika UI. Menu, przyciski, itd.

Doświadczenie w pracy przy grach. Mile widziane.

Podstawowe efekty. Particle.

 

Projekt znajduje się obecnie w fazie prototypowania. Na razie niezobowiązująco poszukujemy kontaktu do osób w jakimkolwiek stopniu zainteresowanych. Proszę, aby odzywały się one mailowo (adres poniżej), najlepiej przesyłając kilka słów na swój temat oraz przykładowe prace. Odeślemy więcej informacji na temat gry oraz opcji współpracy. Będziemy również wdzięczni za polecanie potencjalnych kandydatów.

 

Za projektem stoją dwaj doświadczeni twórcy gier: Grzesiek Mazur i moja nieskromna osoba, Kacper Kwiatkowski. Pracujemy obecnie w 11 bit studios nad This War of Mine, Grzesiek w roli głównego programisty, ja designera i writera. Nasza współpraca sięga jednak około 3 lata wstecz. W tym czasie ukazała się jedna gra, nad którą pracowaliśmy wspólnie – Sleepwalker’s Journey, gdzie pełniłem rolę project leada i designera, a Grzesiek głównego programisty. Dwa inne projekty (w tym jeden większy, prowadzony przeze mnie) zostały wstrzymane z przyczyn niezależnych od nas. Obaj mamy też kilkuletnie doświadczenie sprzed czasów 11 bit, moje w postaci pracy dla Nawia Games, Grzesiek zaś współtworzył projekt Warball.

 

Mój mail: mr.mimizu[małpeczka]gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 0
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Popular Days

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności