Skocz do zawartości

Największe wrażenie...


Krzysztof Kucharz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 47
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Akurat samo intro w Warcrafcie 3 nie było aż takie fajne jak reszta filmików zeń. Nie mogę skojarzyć jakiegoś konkretnego tytułu którego intro wywarło na mnie wielkie wrażenie. Wszystko jeszcze przede mną :). Czekam na WoW, przynajmniej na intro, bo pewnie grać nie będę z braku kasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, przypomnielićsie mi, że wśród moich faworytów to jeszcze Another World (pamiętacie jak fajnie pił z puszki?) i Dune2.. po Dune2 zakochałem się w SoundBlasterze ("Your battle for Dune begins... now..").

 

Day of tentacle :) :) :) "I feel like I could... like I could... like I could.. TAKE ON THE WORLD!"

 

No i nieśmiertelny Syndicate... Pamiętam, że przypatrywałem się każdemu szczegółowi... Ahh Bullfrog...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że 2-ga część nie wyszła na PC-ta :-/

 

a druga czesc to nie byl przypadkiem flashback? wyszedl na pc... jeszcze to gdzies mam... orginal na 2 dyskietkach az ;)... zawsze mnie wkurzalo to wklepywanie kodow z instrukcji...

 

co do intra to zdecydowanie final fantasy 8... jak to zobaczylem pierwszy raz to mnie powalilo... chyba z 5 razy to ogladalem zanim wzialem sie za gre... oczywiscie filmiki blizzarda wszelakie tez sa swietne... szczegolnie ten z warcrafta 3 pod koniec kampanii ludzi czy tam na poczatku undeadow... jak ten ksiaze zabija ojca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Last Ninja 3 na C-64. Pełnoekranowa animacja, niezła muza.

2. Newcomer też na C-64. Animacja jak wyżej. To był dla mnie szok, jak im się udało upchać w 64kb ramu tyle klatek (a conieco o tym wiedziałem bo Assembler komodora znałem na pamięć, grafike też)

3. Było jeszcze jedno intro na C-64, przez mroczny las jechał samochód na wektorach, coś jak z Alone in the Dark na PC, było super (ale to produkcja scenowa była, to oczywiste że świetne ;))

4. Z nowszych to Vagrant Story na PSX, świetna animacja, krótkie, ale powalające.

5. Legacy of Kain: Soul Reaver (to tak z zasady)

 

z gier pecetowych to nie kojarzę ;) mało gram ostatnio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze intro jakie zrobiło na mnie wrażenie to było chyba Campain na A500- pamiętam dobrze co stanowi świetny dowód. Potem wspomniane już AW, Alone in the dark (pierwsze intro 3D czasu rzeczywistego jakie widziałem z fajowym zakończeniem jak dziabąg wskakuje i panika... to już nie intro ;) ) i Syndycate.

 

Dla mnie (jednak) przodują wszelkie produkcje Blizzarda i Squeresoft... Więc mało oryginalnie.

 

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram: Syndicate, Ufo1, Another World, Warcraft, Dune 2 i Fallout.

 

Moge tylko jeszcze dodać: Dark Colony i Master of Orion 2.

 

Jeden wniosek mi się nasuwa: kochamy stare gry i to one miały najlepsze klimaty. Nie to co dzisiejsza masówka :)

 

A teraz czekam na Fallouta 3, to pewnie będzie niezapomniane przeżcie :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pamietam, ze swego czasu rozwalilo mnie intro (i outro) do erpega (z 95 moze 96 roku) Stonekeep. w sumie mix cg z normalnymi aktorami ale wygladalo to przednio. swoja droga genialny rolplej, przeszedlem z 10 razy jak nic, chyba nawet mam gdzies plyte... heh, to byly czasy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysztof Kucharz: racja, druga część Another World (Heart of the Alien) nie wyszła na PC tylko na inną konsole ale można bez problemu na PC-cie ją odpalić (wiem bo sam w nią grałem z 2 miechy temu ;) )

A jeśli chodzi intra to Another World i Star Craft były mega :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności