Skocz do zawartości

[wnętrza] projekt wnętrza kawiarenki


boba

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jest to "świeży" projekcik, bo ma już chyba ze 2 latka ;) ale z okazji że powstał nowy dział pomyślałem, że będzie to coś w miarę interesującego na początek...

Cała praca powstała na 1 wszy konkurs w jakim strtowałem (nie sam jka sie domyślacie - bawię sie zawsze zespołowo - tym razem tylko z Ulą ;) ) - nic nie wygraliśmy, bo pracę zdyskwalifikopwali na wstępie... chyba ;( bo obok numeru startowego ... a jak podaliśmy swoje imiona i nazwiska... takie niedopatrzenie regulaminu... coz bywa ;) człowiek uczy się na błędach...

No ale o projekcie - konkurs był organizowany przez firmę Corian i chodziło albo o wymyslenie jakoiegoś obiektu który powstałby z tego materiału, albo zaaranżowanie jakiegoś wnętrza z użyciem mebelków i innych dodatków zaprojektowanych z Coriana

My wymyśliliśmy 2 kondygnacyjna kawiarenkę w jakimś centrum chadlowym, która znajdywała by się na przecięciu 2 ciągów komunikacyjnych... to wszystko chyba... dodam tylko ze modelowane w 3ds viz4 a renderowane w scanline (siatki), reszta w brazil'u... miłego oglądania ;)

 

 

plansza1.jpg

 

 

plansza2.jpg

 

 

plansza3.jpg

 

 

plansza4.jpg

 

 

pozdrawiam miki (boba)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ja tez nie widze ale powinni was juz zdyskwalifikowac za samo umieszczenie swoich zdjec na ostatniej planszy. ale jakby co to projekt mozna lekko przerobic i na http://www.domusweb.it/domus/espresso/avvio.cfm puscic. sama publikacja w domus`ie to juz cos. co do projektu to boje sie cos powiedziec w tym dziale : )

same plansze bardzo typowe ale to stara rzecz wiec pewnie nie ma sensu komentowac.

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nie widac bo sobie do kina wybylem i sie z boba niezgralismy(umieszczam mu co poniektore pracki-bo chlopak przez modem nie ma czasu sobie darmowego serwera zalorzyc;))- tak wiec od pazdziernika chlopak sie poprawi bo sobie stalke jak bog da podlaczy

 

ps a gdzie ten szumny fotoas ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jestem jestem, ale nie poszumie bo za 10 godzin musze oddac dyplom

jo boba_ bvardzo profi podany projekcik

ale nie powiem nic na temat projektu bo nie mam czasu aktualnie

 

bardzo sie ciesze ze tak bombowo nowy dzial wystartowal,.. niespodziewalem sie takiego mocnego uderzenia :).. serio

 

pozdro

FotoAs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności