Skocz do zawartości

postać 3d: panienka


_michal

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 40
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Hej!

No panienka fajna:] Modelik zgrabny, oczywiście nie był bym sobą gdybym się nie przyczepił do pierdół. To jedziemy pas żeber jest za mocny, zaznaczenia kości biodrowych mi troszkę brakuje. Kolory troszkę też takie dziwne.

Twarz mało kobieca, tak na 35 lat wygląda a ja wolę młodsze:]

i to chyba tyle mi się na oczy wrzuciło:]

Pozdrawiam,

soda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, jak dla mnie na konceptcie ma podłużną a nie okrągłą twarzyczkę (w sumie tyczy się to całego ciała), chociaż w tych aspektach koncept jest mocno nie wyraźny więc miałeś dowolność interpretacji :)

 

Co do teksturek to jak na mój gust skóra jest za pomarańczowa, przez co traci na naturalności, poza tym doradzam przyjrzeć się jak się panie malują i nałożyć jej makijarz co zawsze podnosi walory cyfrowych kobietek ;).

 

Poza czepiactwem model przyjemny, miłej pracy.

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ladna, pofatygowalem sie tam na forum i widze ze duze ulepszenie wprowadziles co do wersji pierwszej, licze na to ze texturka ladnie wyjdzie skoro masz do zagospodarowania 1024x1024 piksle, popracowal bym nad jej skura bo widze ze masz podobne problemy jak ja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@soda - ciałko faktycznie muszę trochę podciągnąć. Młodej nie chciałem robić, bo trochę mnie rażą dziewczynki w grach (vide Silent Hill 3)

 

@Gotham - jej kształty to wynik burzy mózgów w której koncept raczej nie brał udziału :). Makijaż to niezły pomysł, podmaluję ją trochę. A co do pomarańczowego to dlatego ze ma brać udział w reklamie Kubusia ;) a poważnie to racja, trochę ją stonuję.

 

@RK - tatuaż to niegłupi pomysł, muszę coś wykombinować, coś niestandardowego - może delfinek na ramieniu? :) Mam znajomą która ma studio tatuażu, przejdę się skonsultować :D

 

@Hatred - zgadza się. Ciałko to chyba najtrudniejsza część texturki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow

robi na mnie teraz ogromne wrażenie. jedno się niezgadza - dziewczyna o takiej figurze ma bardziej jędrny tyłeczek - nie tworzy się aż tak mocno zarysowana linia - zresztą troszkę dziwnie wygląda jego profil - daj widok z boku.

poza tym do niczego nie mogę się przyczepić. piękna robota - dosłownie i w przenośni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Salvator - może i masz rację z tą dupeczką. Zobaczę co się da zrobić. W sumie to już prawie koniec, teraz to już tylko poprawki które możnaby ciągnąć w nieskończoność.

 

@Klicek - thx :)

 

@kozioo - dzięki, skórę już chyba tak zostawię, dużo pomarańczowego zdjąłem i też ją rozjaśniłem, nie chce przegiąć w drugą stronę. A torba, faktycznie trochę nad nią jeszcze można popracować, ale to już szczegóły.

 

Niedługo zaczynam modelowanie wierzchowca dla niej. Czekam tylko na koncepty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba ludzie nie przepadaja za Kurtem. Brawa dla Klicka za pomyslowosc. Sam mbym lepszego nie wymyslil. Normalnie chyle czola. I jeszcze drobna uwaga, dlaczego jakis ... nie powiem, odgrzebuje stare thread'y?? One umieraja naturalna smiercia wiec nie wyciagajcie tematuf sprzed pol roku. I cholera zasmiecilem temat eMPeckowi. Sorry stary, nie zlinczuj mnie za to :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh no to zescie dopiepszyli :)))))) holly shit :D niezla lala widze ze Klicek pomogles Empeckowi z tekstukra pupci :)))

 

nie no Kurt jest spoko oko elo ziomem tylko lubi glupio gadac :)

 

BTW: jakies wirusy mi tu zrobiliscie panowie bo mi opere wywala jak kce na ten watek wejsc :))) Adek wez ze ich ukaraj :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:O

 

dlaczego nie dacie jej spoczywać w spokoju razem z projektem do którego była stworzona? Niestety jak to jest z takimi projektami Joust3d też padł, pomimo tego że było już grywalne demo, kilka postaci i level. Nie wierzę już w takie projekty.

 

jmtm00. To jest wątek sprzed 5 miesięcy. model jest pochowany i już jest nieco nieświeży, ale dzięki za komentarz :)

Kurt. Następnym razem na tlena się odezwij ;)

Klicek. świetny tutorial, wydrukuję i powieszę na ścianie, mogę?

Salv. ja ludzi rozpoznaję po twarzach...

Por@szek. luz, nie zlinczuję. Prędzej mi się od Ciebie dostanie za ten browar na który się nie mogę wybrać :D

Hatred. Firefox is the way to salvation.

 

Ninejszym ogłaszam wątek za zamknięty.

 

Nara. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności