Skocz do zawartości

dziewczyny i 3d


MeG

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 61
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

A ja mysle ze tylko MeG.. xywki nieraz hmmm.. kojarza sie z dziwczynami... ale wystarczy srawdzic gg czy cos i juz wiadomo.. ;) Ale moze jakies dziewczyny siedza tu na forum .. jak takie szare biale myszki hihihi... I nie widac ich za bardzo [pokazal jezyk] Moze tylko obesrwuja i sie ucza zeby tu nagle wpasci i nam dokopac.. w 3D [jupi]

 

[Edited on 28-3-2003 by MaggeM]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi sie wydaje ze tu na forum nie robi to znaczenia czy płec piekna czy płec ..... facetów hehehe , wiecie to forum 3d a nie rozpatrywanie i dzielenie , powarznie ja MeG traktuje ciebie jako dobrego moderatora a nie patrze na ciebie jako na kobiete ( nie widziałem twego zdjecia oceniac nie bede ) lubie patrzec na wasze prace , i mi chyba jest dobrze tak jak jest

 

A jezeli chodzi o kobiy i ich brak na forum oprócz ciebie MeG t tylko dla tego ze czujesz sie jedyna i osamotniona , wiekszosc kobiety chyba nie kreci modelowanie albo poprostu nie były jeszcze tu na forum , Bo to nie ma znaczenia kobieta męzczyzna w modelowaniu tu biorą góre umiejętnosci a ty masz moja droga wielki potencjał wiec prosze nie zawracaj sobie głowy takimi gOOpstewkami jak tlyko ty jako kobieta na forum bo wierz mi ze dla mnie i pewnie tak samo dla reszty nie jest to zabrdzo waszne jakiej jests płuci i jak wygladasz tylko ile wyobrazni i pracy włozylas w swój projek ( mam nadziej ze źle tu nie napisałem )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ sid cool na taki post wlasnie czekalam w sumie ..piszac ten post mialamnadzieje ze cos w tym stylu ktos napisze i stalo sie !!

sid masz duze plusy !!! za postawe ....a wiec moje walki w necie nie byly na prozno !!!

[yes][piwo] jeszcze raz dzieki za ten post !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MeG jestem tlyko mysloacym czlowiekiem tak własni myslącym i rozumującym wiec hmm Dzienkuje za uznanie i Plusy ( co kolwiek one maja znczyc hehe ) Milo mis ie zrobiło ze wkoncu ktos sie liczy i zgadza z mojim zdaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamietam jak niedlugo po przyjściu na forum ktoś myślal ze MeG jest facetem ,ale sie chlopak zdziwil.:-DD a co do kobiet w 3d to niektóre swietnie krytykują prace i wiekszośc niezle rysuje. faceci mają ( w wiekszoći) tylko taka pzrewagę że myślą bardziej ściśle, ale tez niwe wszyscy i nie wszystkie kobiety, ale cieszę sieze to forum robi sie koedukacyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MeG

 

hehehe [lol2] [lol2] [lol2] hehe nie jestem tu płucią unikalną hehe gdzie ja to napisałem

 

Chidziło mi o moją wypowiedz która dostała od ciebie plusy , ze ja tak poprostu rozumuje hehe Ja i unikalnosc hehe chyba tlyko tokiem marzen i mysli mych nie skarzonych wyobrazeniami o wlądzy i pieniądzach hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tylko powiedzialam @ sid ;) jak mozna byc plcia unikana we wiekszosci ... lol chyba ze istnieje jescze jakas 3 plec o ktorej ja nie wiem ? ..

@ saygon uwielbiamto slowko \" koedukacja\" brzmi hmm nieewiwm tak komunistycznie lol

ne ja tam sie zlena forum nie czuje a jak by co kto mial zem \"kobita\" to go moj kot z avatara podrapie .. narazie siedzi ciho bo rowno uprawnienie panuje i tak ma zostac [soczek][piwo][winko]

a po pierwsze chcialam powiedziec ze i tak wszyscy jestesmy ludzmi no nie i to sie liczy bla bla wiecie o co chodzi no nie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie Meg wszyscy jestesmy tylko i wylacznie ludzmi i tego jak na razie sie nie zmieni ( szkoda ) , No ale wlasnie to ci chciałem powiedziec a ne ze jestem unikalny hehehe ale spoko ciesze sie ze sie rozumiemy :P :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

meg- no wlasnie ja dolaczylam plci zenskiej na maxie za blogoslawienstwem maggema:) na samym maxie czasem cos komentowalam a teraz stawiam swe pierwsze kroki na forum- za sprawa dziadka piotra jak juz mowilam (chyba ze mnie maggem zabije za tego dziadka to juz wtedy nie bede sie udzielac;P)

 

dziewczyny, do broni!

 

eeeee.... co ja chrzanie.... ?? ;)[rotfl]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak- dziekuje. chrzanienie to moja specjalnosc:) pozdrawiam wszysttkich. bum bum, bam bam i takie tam.... dzis mam kiepski humor raczej ale nie wiem jak to zmienic w opcjach wiec bedzie ze mam rewelacyjny. ech- zabic facetow w wieku lat ponad 50 bo tylko zycie marnuja... nevermind. buzka dla wszystkich:):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczura masz o sorrys czurzyce fajnie tez bym chciala miec zwierzatko ale moj facet mi nie pozwala .. / mieszkamy razem/ w sumie to moze on chce byc tym \"domowym zwirzatkiem \" lol

pozroffki dla twojej sczczury ![heej]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przekaz porowionka dla sczury !!! juz ja lubie !! i to jak !

no facet to jak zwierzaczek tylko nie taki footerkowy .... wiec caly czas spie z miskami i innymi pluszakami okolo z 20

maskotkami ... a piekny jest zazdrosny ze jego nie tule w nocy lol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj tak- brak futerka to powazne przewinienie;P

 

szczura spi wlasne, jak sie obudzi to przekaze:)

 

o wlasnie- oni sa albo strasznie zazdrosni, albo nie sa wcale. w obu przypadkach nie jest za dobrze. chorobliwie zazdrosny- zle, wcale nie zazdrosny- tez nie najlepiej... ech... faceci...

 

POZDRAWIAM WSZYSTKICH PANOW:)

[piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie zycie.. hehe kazdy jest inny uhihi, no ja jestem genialny :D :D:D hehehee :D Allee tak czy owak niikkkt nie jest idealny ...eee hyba :D Zawsze mozna sie jakos uzupelniac i jest spoxo..nieee?? comix?? hehe.. life is beauty !! [soczek]

calusek dla MeG i kory..(kolezeniski w policzek ofcoz) ---> hyba nikt nie jest zazdrosny hehehe ....hmmm ..e co ja pisuje tu heh jest noc a ja mam stajnie do zrobienia :/ -- nie pasi mi to bo kcialbym for example wykompac sie w wannie jogurtu egzotycznego [rotfl]

 

[Edited on 10-4-2003 by MaggeM]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by comix

ahh te kobiety ciągle im coś nie pasuje :D

lol patrz na siebie tobie tez ..... ;)

a siwat bez tych niefuterkowcow bylby nudny a nawiasem mowiac nie znosze chlopow z furtem na klacie i zlotymi zebami i zlotym lancuchem na szyi

wiec niech zyja niefuterkowcy !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki za mojego wczesniejszego posta ..byc moze kogos urazilem, ale ostatnio mialem marny zaszczyt poznac tego typu \"pakerow\" (kryminalisci i niedwartosciowane ... a juz lepiej skoncze).

ps. chyba mam zly dzien ..to ta pogoda ... ide zrobic sobie kawke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maggem- alez dziekuje i odwzajemniam. odezwij sie jakos jak wrocisz:)

 

meg- to tak jak ja:) przylaczam sie- niech zyja futerkowcy!!

 

tomek- ale ja tak tylko z przymruzeniem oka... nie gniewaj sie:) lubie zwierzatka i lubie facetooff, a tych drugich nawet baaaaaardziej. wiec psieplasiam jesli kogos urazilam... :|:|[gafa]:|:|

 

eeeeee.... niech zyja mezczyzni niefuterkowi i ci futerkowi tez:) [piwo][piwo][soczek][soczek]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no sinclar tu masz racje .. w sumie tacy to jak stara decha od podlogi co kwiczy i kwiczy .. a to wnerwia chcesz wyrwac z podlogi i co masz drzazgi w lapach lol

to ci porownanie ... ze sie posikac mozna sory nikogo nie chcialam urazic ... znam paru co sie tak ubierac lubia i sa do rzeczy maja rowno i duzo pod sufitem w sumie w dresie to chodza na trening a nie na co dzien

w sumie nie wazne czy koles czy panna czasem zdarzaja sie przypadki nieuleczalne obojga plci nie talko kolesie

mnie kiedys takie \"dresowate\" panienki paszcze spraly ze polazlam na jaks impreze w skorzanych spodniach i nie w mimi .... tyle pamietam ze przez okno wialam i sie cieszylam ze mam wszystkie zeby

nie bylo wesolo nie bylo .... a to juz calkiem inna historia opowiem wam kiedys

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu text skad wzieli sie dresiarze(chyba w temacie:):

Jak wiekszosc polskich rodzin jestem szczesliwym posiadaczem kolorowego telewizora o przekatnej ekranu 21\" marki popularnej. I zadko, ale czasem se te telewizje ogladam. I kiedys, jak bylem maly to ogladalem serial TVP \"Janosik\", a teraz postanowilem sobie go przypomniec. Ale sie zorientowalem, ze cos jest nie tak...

Juz wiem co - Janosik jest protoplasta dzisiejszych dresiarzy!!!!!!!!!!!!!

Tego strasznego odkrycia dokonałem dzis podczas zmywania. Przyjrzyjmy sie blizej jego bandyckiej karierze: Dzieki tezyznie fizycznej szybko dostal posade w niewielkiej organizacji przestepczej z Podhala. Po konflikcie z hersztem bandy, pochodzacy z rodziny patrologicznej Janosik stal sie formalnym szefem tej organizacji przestepczej. Zajmowal sie glownie tym, co uwielbiaja dzisiejsi przestepcy - \"ochrona obiektow i osob\". Chlopi szybko poddali sie rezimowi Janosika. W zamian za bezpieczenstwo swoje i swojego dobytku zywili i odziewali bande Janosika. Nie oszukujmy sie - w gangu tego przestepcy nie bylo komu hodowac owiec, szyc koszul, uprawiac zboza, wiec bandyci zabierali ze wsi to, co bylo im potrzebne. Szczegolna role w gangu spelniala kobieta Janosika - Maryna. Jak dzisiejsze plastikowe bejbe za lysymi dresikami, latala ona za bandytami, w ich towarzystwie widzac wygodne zycie. Jako, ze byla najladniejsza z całej wsi, Janosik szybko poszedl z nia do lozka, a potem stworzyl nieformalny zwiazek. Malzesstwo zawarli duzo pozniej, lecz - jak w dzisiejszej Jakuzie - wiadomo bylo, ze tkniecie dziewczyny szefa musi sie skonczyc dla niedoszlego konkurenta uposledzeniem, lub niedowladem fizycznym. Podczas apogeum swej przestepczej dzialalnosci Janosik popadl w konflikt z innym bandyta z okolicy. W wyniku konfrontacji pokonal go i upokorzyl. U podstaw tego konfliktu legla oczywiscie baba - obaj rywalizowali o wzgledy Maryny. Jak legendarny Al Capone, Janosik nie placil podatkow. Jego organizacja produkowala srodki odurzajace w postaci bimbru. Doskonale zorganizowanie bandy, zelazna dyscyplina i hierarchiczna struktura gangu legly u podstaw sukcesu tej grupy przestepczej. Znaczaca jest takze przestepcza ksywa Janosika. Sadze, ze jego matka na chrzcie nie dala mu tak paskudnego imienia. Janosik sam je sobie zmienil, kopiujac niemal idealnie ksywe legendarnego przestepcy z poludniowych terenow Polski - Janicka. Czlonkowie gangu chetnie podsycali zreszta to mniemanie o pochodzeniu Janosika, spiewajac piosenki o Janicku. Szeroko zakrojone akcje policyjne przeciwko gangowi Janosika zwykle konczyly

sie niepowodzeniem. Janosik mial \"swoich ludzi\" w strukturach organow scigania, duza mobilnosc swojej grupy i doskonale wyszkolenie bojowe swoich goryli. Dopiero akcja antyterrorystow przyniosla efekt.

Janosik tez, jako pierwszy w kraju spopularyzowal mode na spodnie w paski i skorzane mokasyny z fredzelkami.

 

I JAK W NASZYM KRAJU MA BYC NORMALNIE, SKORO GLORYFIKUJEMY PRZESTEPCOW?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musze powiedziec ze dawno czegos takiego nie czytalam podobalo mi sie w stylu jakim jest napisane i ta ironia ironia ironia swietne ... lubie ironiczne utworki czytac jak i bardziej przerazajaco dwuznaczne

jestes poprostu dobry a jak kto sie czepia ze ja bzurstwa wypisuje albo niepowinnam to niech sie ugryzie mi sie PODOBA TO CO NAPISAL WITEK !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co tam, zapodam maly dowcip:

Spotyka sie dwoch dresiarzy.

- Stary bylem wczoraj na dyskotece, wiesz dresik adidasa, buciki,

nowa fryzurka. Wyrwalem zajebista laske i umowila sie ze mna na nastepne

spotkanie.

Drugi na to:

- To nic. Stary, ja wpadam na imprezke w moim nowym dresiku, lancu-

szek na lapie, zel na wlosach. Wyrwalem laske, ktora zaproponowala

mi romantyczny spacer po plazy. Nagle zaczela sie rozbierac i mowi:

\"Rob co potrafisz najlepiej\"

- I co? Bzyknales ja?

- Nieeeeee, jebnalem jej z glowki.

 

ps. autor wyczerpujacej analizy dotyczacej janosika ma u mnie [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności