Skocz do zawartości

Czy warto?


NewRhinoUser

Rekomendowane odpowiedzi

Bawilem sie juz w 3ds max'ie i Rhinocerosie...ale niestety to nie jest to o co mi chodzilo...nadal mam ochote na tworzenie czegos...czegos co zrodzi sie w mojej wyobrazni...ale programy do robienia grafiki 3d to jednak nie to... nie maja tego czegos... nie wiem jak wam to opisac ale robiac cos w 3d nie czulem sie w swoim zywiole:) szybko sie nudzilem. Zastanawiam sie teraz nad Adobe Photoshop...ale jest jeden problem... nie mam tableta... bo mnie na niego nie stac. Czy warto zaczynac zabawe z tym probramem bez piora w reku? a moze sa jakies Tutoriale w ktorych mozna sie obejsc bez tableta...czy w ogole Photoshopie mozna sie bez niego obejsc?

Mozecie mi jeszcze napisac co was motywuje do pracy nad danym programem...bo ja mam chwile takie ze az mi sie cieplo na sercu na sama mysl o moim komputerku i o danym programie w ktorym sie bawie...ale to chec szybko mija...aby za 2 dni znow sie pojawic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Uwierz mi ze niezaleznie od tego czy tworzysz 2d czy 3d mozesz uzyskac efekty bardzo tworcze jak rowniez i calkiem przecietne...zalezy to od wyobrazni ale przede wszystkim od umiejetnosci...Photoshop (jak zreszta i 3ds max) to bardzo rozbudowane narzedzia na Twoje pytamnie nie da sie jednoznacznie udzielic opowiedzi bo nie wiem co chcesz tworzyc...jesli skupisz sie glownie na cyfrowym malowaniu czy rysowaniu to tablet jest konieczny...jesli ma byc to np fotomontarz to sie obejdziesz...a moze chcesz laczyc grafike 2d i 3d...

 

W sprawie motywacji to chyba kazdy ma male przestje. Trudno jest skonczyc prace za ednym zamachem. Natomiast jesli pracuje pod zamowienie a to juz inna sprawa...motywacja moze byc bat, zelasko to zalezy co masz pod reka :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Archangel ma racje nawet jak sobie kupisz ten tablet to i tak nie jest powiedziane ze bedziesz tworzył cuda wszystko sprowadza sie do tego w jakim stopniu umiesz sie posługiwac narzedziem moim jest 3d max a twoim........................... co ? skoro potrzebny ci tablet to wnioskuje ze bez kompa umiesz juz rysowac ? rozwin mysl bo zawiele nie wynika co umiesz a co chcesz robic

 

 

hmm co mnie motywuje nie wiem robie i juz nie zniechecam sie czasem wcisne reset i jade od początku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, zeby rysować na tablecie cza umieć najpierw na kartce, na tej stronie moii zdaniem ne ma za ciekawaych tabletów, jesli juz to xxl, jednak znajomy polecił mi jakiegoś pentagrama za 199 zeta u mowił ze jest wystarczający na początek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności