Skocz do zawartości

[SPRZEDAM] i7 4930K + Asus Rampage IV Black Edition


Gość VVojtas

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam do sprzedania procesor Intel Core i7 4930K oraz płytę główną Asus Rampage IV Black Edition.

 

4930K jest w 100% sprawny, jego stan oceniam na idealny. Był używany jedynie 4 miesiące, więc jest prawie nowy. Dodatkowo posiada jeszcze 32 miesiące gwarancji – faktura w sklepie Morele, jak i producent poprzez numer seryjny. O jego wydajności nie muszę chyba nic mówić - najwyższy poziom. Obecnie jeszcze kilka dni jest w komputerze, więc jeśli ktoś będzie bardziej zainteresowany prześlę lub wstawię tutaj pakiet zdjęć - nie ma problemu. Cena: 1750zł.

 

Asus R4BE, czyli najlepsza płyta pod Socket 2011. Stan "igiełka" wink.png Nie ma śladów użytkowania, rys itp. Wszystko w niej jest oczywiście sprawne. Gwarancja podobnie jak procesor 32 miesiące, była używana przez 4(gwarancja przez producenta). Kiedy ją nabywałem był bardzo duży problem z dostępnością - nie tylko w Polsce. Sklepy deklarowały, że jest, później jednak okazywało się, że nie ma. Jest więc dość rzadka, teraz może jest trochę lepiej. Płyta jeszcze przez kilka dni w komputerze, więc jeśli ktoś będzie bardziej zainteresowany, to podeślę zdjęcia. Cena: 1450zł.

 

Jeśli masz propozycję koniecznie napisz - dogadamy się, jestem otwarty na ofertysmile.png

Oczywiście możliwe allegro.

GG: 37808054

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności