Skocz do zawartości

Ostatni Człowiek na Ziemi - Fizjologia


Rekomendowane odpowiedzi

Przyszłość, zanieczyszczenie takie, że szkoda gadać, temperatura rekordowa, oceany wyparowały, takie tam. Ludzie postanowili w końcu zrobić coś rozsądnego i opuścić niezdatną do życia Ziemię. Zacząć wszystko od nowa. Nazwali to PROJEKT EXODUS. Po zakończeniu projektu na Ziemi nie pozostanie ani jeden człowiek. Alaska jest już ostatnim kosmodromem, z którego odlatują ziemianie...

 

Jednak nasz bohater, dajmy na to Edek, z pewnych powodów został tytułowym ostatnim człowiekiem na ziemi. Dlaczego? Pozostawiam to wyobraźni odbiorców.

 

oto szkic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 29
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

najbardziej mi sie drugi szkic na razie podoba, ale ten ostatni etap tez fajny. Odbicia i zachodzace slonce wywoluja refleksyjny klimat. Zanmim wykonczysz tlo moze juz rzuc tam pojazdy i ludzia. Swoja droga mialem podobny pomysl na "ostatniego czlowieka".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamysł był taki, że koleś w ogóle sie pogubił i najspokojniej w świecie zapina rozporek. A za nim te statki się podnoszą i odlatują. Tu raczej miał być spokój niż dynamizm.

Chociaż koncepcja przeklinającego kolesia wybiegającego z kibla też mi sie podoba. hmm

 

a. i te statki coś małe wyszły, poprawie to jakos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, to dobrze ze nie umiescilem nastepnej propzycji, a juz przygotowywalem panorama ktory by az tryskal dynamizmem (z powiewajaca rolka papieru toaletoewgo wlacznie :)

//dobrze ze mnie ninja zreflektowal :)

 

jesli chodzi o spokoj to ok, dla mnie pasuje; to czego sie czepialem to format rysunku; kwadrat wydaje mi sie strasznie duszny jak na ilustracje, wiec tak mi jakos nie pasuje; ale sam juz nie wiem ... moze to sprzyja spokojowi :)

ciekawym jak to wyjdzie.

yo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TomiFpL: to jest photoshop i pentagram OPen XXL

SCORPI : a co masz na myśli przez zwiększenie głębi koloru? nasycenie, dodatkowe barwy czy co takiego? mów prostymi terminami :D

 

Nie wiem czy to tak ma być, w sumie to raczej przekoloruję te statki na bardziej szaro. Troche pomieszałem i taki dodge+burn wyszedł z tego..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności