Skocz do zawartości

Work in progress 2D cyberpunk/cyborg


Luis3D

Rekomendowane odpowiedzi

Nie widziałem działu Work in progress 2D więc sobie zrobiłem taki mini.

Może ktoś mi doradzi co tutaj nie siedzi . To ma być ilustracja do cyberpunkowej gry. Ekran wyboru postaci. Ma przedstawiać cyborga. do tego jakieś UI - to tu wyszło jak zerżnięte żywcem z serii fallout pewno ulegnie zmianie. Gra na urządzenia mobilne.

oYrv5Po.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No, po pierwsze powinieneś wyjść od funkcjonalności, co w przypadku tego ekranu oznacza czytelność (nie wiem czy coś tu się będzie naciskać).

Tak więc tym prostym sposobem ekran nr 2 i 1 w obecnej formie odpada bo najzwyczajniej w świecie jest nieczytelny ( trudno odczytywalne litery w drugim ekranie + skróty"S" "E" "L" niewiele mówią osobom które pocisną w gierkę tego typu po raz pierwszy)

 

Swoją funkcję spełnia ekran nr 3, jednak jest on mało interesujący z wizualnego punktu widzenia. Mógłbyś spróbować blok ze statystykami [pełne nazwy] upakować w tabele tak jak w przypadku ekranu nr2 i zrobić to fontem z ekranu nr 1. Taki oldskul wyjdzie, ale będzie to miało swój urok (tak myślę)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli twój cyberpunk ma być w uniwersum cyberpunk 2020 to powinieneś malować go bez bajerów typu mechaniczna ręka i oczy. Bo podstawowymi cyberpunkami są ludzie żyjący w night city, ćpuny, rockowcy, policjanci, biznesmeni itp. Każdy z nich ma punkty człowieczeństwa, które w trakcie gry traci się w raz z zdobywaniem i wszczepianiem sobie mechanicznych części. Kiedy punkty spadną do zera wpadasz w psychoszał i zabijasz ludzi, potem cie pancerniki załatwiają i koniec zabawy. Lepiej by było jak byś mu jakiegoś guna dał do ręki, albo na przedramieniu zamontowane jakieś działko, bo prawa dłoń też jest przydatna, żeby nożem coś ciachnąć, pałką przypierdzielić. Mógł byś lepiej opisać universum to by było łatwiej doradzać,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności