Skocz do zawartości

[3ds 5.0] znikają mi kolor i skiny?


klaster

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z 3ds 5.0, w Perspectiwe jak obracam znikaja mi kolory i textura nawet siatka mi znika przy prubie obrucenia, co sie dzieje najnowe stery zainstalowałem i nici dx9a tez i nieci mimo to ze nie obsluguje mi tego dx9a

Dałem na oslugę DX 8.1 to samo

 

moj sprzet to :

AMD A 1.4

640MB DDR RAM 266MHz

ATI FURY 32MB

 

czyzby to byla juz za slaba karta na ten program??

 

POMOCY LUDZIE RATUJCIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

znika jak zaczne obracać, i znika cały model prucz sietki na której sie tworzy, zainslatowałem własnie teraz update 5.1 i do tego nakladke na dx9 ale nici z tego zrobil sie ciemny obraz i wywala ze trzba w 32bitach a ja pracuje w 16bitach. wiec bede musiał usunac i jescze raz instalnąć maxa. i chyba to ma coś wspulnego z sterami ze nie chca pracować na 5tce bo na 4 bez zazutu pracuje ale ja hce juz na 5 pracować, a miałem zamiar teraz kupić sobie chlodzenie wodne. cos mi sie zdaje ze bedzie trza zaoszczedzić na wodnym i kupić jakiegoś redonka 8500, choć bym wolał 9500pro by go potem przerobić ale słyszałem ze juz sie nie da przerbić z 9500/9500pro na 9700/9700pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba juz wiem w czym trkwi problem, problem lezy w sterach niby stery prosto ze stajnie ati a qrwa dupca grafe jak cholera, a z kad to wiem pobrałem symulator ze strony modelarz.pl i zainstalowałem odpaliłem i moim oczom ukazał sie krajobraz bez textury tylko kolorowe paski i zielone tło. ale bym zrobił tej firmie teraz haje gdzybym umiał perfekto angielski. ooooooooj by sie działo. teraz szukam sterow do XP na moja karte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności