Skocz do zawartości

Mechanik


soda

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 29
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

no lux jak zwykle w twoim przypadku :)

mozna siateczke prosic??

ja bym sie lekko czepil do butow - w sensie - nie sa ciut one za grube?? (nawet jak na lekkie przerysowanie postaci :)

 

aha - i te okularki - specjalnie je od tej cudnej pani podpipcyles?? czy po prostu nie chcialo ci sie robic od nowa??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezle wykozystanie poly! az sobie siateczke na pulpit zapodalem zeby sie przygladac czesciej, texturka ladna (zdaje sie ze te paliuchy zadaleko pomalowales bo ciut dlugie wyszly, cialko b fajne, spodenki juz nie tak bardzo ale tez fajne bo jakos nie moge rozpoznac z jakiego to materialu, ogolnie wrazenie b pozytywne! :) powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostalismy wlasnie informacje ze Twoj model jest vertex w vertex podobny do modelu autorstwa Bobo The Seal a jego nazwa to Brunt.

 

Jest to jego prywatny model ktory udostepnil jako sdk - skin development kit na polycouncie. Warto o tym wspomniec. Byc moze sie myle ale prosze o wyjasnienie tej kwestii. W zadnym poscie nie napisales ze nie jestes autorem modelu a zbierasz za niego same pochwaly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Faktem jest że jestem fanem Bobo:]

Faktem jest tez że mocno się wzorowałem na modelu brunta, faktem jest też to że nie jest to kropka w kropke model brunt. Texturka jest w 100% moja model jest wzorowany na modelu Bobo.

I tak głównie chodzi o textury:]

Gratuluje wnikliwego oka!

jak ktos się przyjży dokładniej to dostrzeże różnice między moim modelem a modelem Bobo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ladny model, ale troche przegiales w tym przypadku. guru czy nie, ale jak na moj gust to podchodzi to pod plagiat jak bumcykcyk... :/

 

wrecz stwierdzilbym, ze to model bobo the seal'a, ktory troche zmieniles. oczywiscie textury sam zrobiles, wiadomo... ale sam model? jesli sie myle to z gory przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem... możliwe jest że Soda tylko wzorował się na BOBO, ale możliwe jest też że po prostu ściągnął gotowy modelik od BOBO i tylko poteksturował.

Soda: jeśli chcesz nas przekonać to zamodeluj prostego pająka w Lov-Poly, oteksturuj i pokaż. to da nam pewność, że naprawdę sam robisz takie postaci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tweety nie wydaje mi sie zeby to byl dobry pomysl

to jest tylko propozycja... ja sam jestem zdania, że soda sam zrobił ten modelik ale żeby wszystkich przekonać, niech to udowodni. ale jak nie chce to nie musi...

mi sie modelik bardzo podoba, nawet jeśli pomysł był podpatrzony u BOBO to i tak mnie to nie obchodzi. liczy się wykonanie a to mu wyszło bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Słuchajcie wzorowałem się, nawet zapożyczyłem ręce z modelu Bobo za co bardzo mi przykro. Nauczka na przyszłość nie patrzeć na nikogo i nie wzorować się.

Granica między plagiatem a orginalną wizją jest bardzo cienka.

Może ją przekroczyłem może nie... a czy potrafię coś zrobić nie wzorując się??

Ja wiem, sami zobaczcie... to też plagiat.... istniejącej osoby...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh wiesz, nie chodzi o to zeby sie nie wzorowac. wrecz przeciwnie, trzeba sie na czyms/kims wzorowac, nie ma nic w tym zlego. ale wzorowanie sie a 'pozyczanie' modelu czy czesci modelu to dwie rozne bajki :)

ale spoko, mi tam nie musisz niczego udowadniac, sam pomysl na to jest smieszny...

jesli sie mocno na czyms wzorujesz to rob to z glowa, tak zeby nikt nie mial zadnych 'ale'. gdybys sobie darowal te rece to chyba nikt by nic do tego modelu nie mial...

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności