Skocz do zawartości

Postacie highpoly/low poly - workflow


JackTheRippy

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka,

 

Sorry, mam pytanie, ktory dla niektorych pewnie jest czyms oczywistym, ale ja nie kapuje :P

 

Do tej pory robilem modele w Zbrushu nie martwiac sie o ilosc polygonow, ale ostatnio zaczalem rzucac okiem na rozne wyzwania, ktore pojawiaja sie na necie np. Riot Games, BlizzCon itp. Kazdy z nich wymaga zrobienia postaci, gdzie siatka ma kilkanascie tysiecy polygonow np.

What to deliver

  • Beauty shot of the high poly sculpt (high resolution) at angles that will best show the quality of your asset
  • Beauty shot of the low poly model (high resolution) at angles that will best show the quality of your asset
  • A construction shot (high resolution) which should include the following:
    • Wireframe of the low poly model w/ polycounts
    • Texture Sheet showing a good demonstration of economical UV space

Any reference and/or sketches that illustrate your thought proce

Gdyby ktos mogl mi powiedziec o co chodzi w tych pogrubionych to bylbym wdzieczny :)

 

Albo tak jak tutaj, model, ktory posiada super detal, a jest stworzony z kilkutysiecy polygonow, nie 10mln :P

Ewentualnie ten demo reel

, modele wygladaja swietnie, a maja po 65tys poly.

 

Bylby ktos tak mily i wytlumaczyl mi jak sie to robi, jaki jest proces ?

 

Wiem, ze na pewno znalazlbym takie informacje w sieci, ale zajelo by to troche, a ktos na pewno mi to wyjasni w jednym poscie o wiele szybciej :)

Z gory dzieki

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Wireframe of the low poly model w/ polycounts

Texture Sheet showing a good demonstration of economical UV space

 

Wireframe/Siatka modelu low poly. z liczbą polycount/trójkątów.. vertexów itp

Tekstura pokazująca jak zagospodorowałeś miejsce, ekonomiczną uv'ką. czyli pokazanie tekstury z UV'ką.

 

  • Beauty shot of the low poly model (high resolution) at angles that will best show the quality of your asset

 

Finalny render low poly, w wysokiej rozdzielczości z najlepszej perspektywy która pokaże jakość twojej pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności