Skocz do zawartości

Stoiska targowe


Touch

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

...a skąd pytanie o płeć??;) Z tego co zauważyłem jestem facetem i facetem się czuję;) Twoje pytanie o octę zdradza, że jednak nie zajmujesz się stoiskami;), a jest to system zabudowy oparty głównie o słupki ośmiokątne (R8)... Taki standard;)

Pozdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja niecierpie OCTY, nie cierpie Targow blee zygac mi sie chce :) taki generalnie mam do nich stosunek, wszystko na wczoraj i najlepiej za darmo, cala branza wystawiennicza to zlepek ludzi ktorzy nie maja pojecia o prowadzeniu firm (z pewnymi wyjatkami) a klienci sa wlasnie przez takich gupkow przyzwyczajeni ze moga zadac wszystkiego ( no prawie wszystkiego :)) aaa szkoda gadac :) odpowiadajac na twoje wezwanie - podnosze dwie rece do gory :)

 

 

a tak przy okazji to "projektuje" te 5 dniowe stoiska :)

greets

 

z tym zlepkiem to bylo do szefow nie do biednych "projektantow" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) to ja dorzuce jeszcze profesjonalnych klientow :) a nie panią ktora oceniajac twoja prace zastanawia sie czy zrobic sobie headlines czy moze tylko kosmetyczke ehh :)

 

greets

 

ps a tak na marginesie to akurat TEGO sie w dziale "Architektura" nie spodziewalem :) hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech , najgorzej wlasnie z czasem i szefostwem . Jak zyjecie po Plagrze Food i Taropaku ? Ja maze o wakacjach ( 3 miesiace na 20 projektow , kazdy jak zwykle w 3 wersjach ) . Jeszcze farmsy , Poleko i do Budmy looz . A co do octanormy to nadaje sie wylacznie do tego zeby jakos sensownie oblepic ja wydrukami ( chociarz niektorzy potrafia z tym ostro przegiac ) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po Poleko i Tour wreszcie wakacje . :D . Do budmy , bo wtedy znowu sie jazda zacznie . Swoja droga , to wizualki stoisk to calkiem zabawna rzecz , jesli chodzi o sam opis . Jest to zarowno super Low Poly , jak i speed na maxa . Chyba ,ze tylko ja tak mam , ze w jeden dzien trzeba 3 propozycje niekiedy 2 , 3 stoisk zrobic ( ja to tylko skladam w maxie, nie wymyslam ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

peter_muller - polecam kiedys sprobowac, ale obawiam sie ze twoja samoocena zostalaby wystawiona na ciezka probe :) to jest specyficzna branza i zadzi sie innymi prawami, mozna wymyslac swietnie a okaze sie ze zawazylo 50 PLN i wygral projekt tak badziewny ze sie zygac chce, w kazdym razie sa gusta i gusciki, przejdz sie na targi kiedys i poogladaj stoiska pod katem projektu, zobaczysz ze sa niektore naprawde przyjemne ale jest mnostwo szajsu i rzadzi kolorowy kicz

 

peace

 

BTW - a wiecie ze nawet tam nagrody za stoiska przyznaja :D polewka totalna :) medal z ziemniaka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ciemno na tych standach :/. Ja robie zwykle full swiatla ( polowe albo 1/3 reflektorow pokazuje na renderach ) - niekiedy , co wstyd przyznac daje nawet selfiluminacje na scianach ( wiem , ze pasqdztwo , ale zadowala odbiorce, tfu ) . Niestety , projekty zmieniaja sie 4-5 razy zanim zdaze pozadnie wszystko poustawiac a z czasem wiesz jak jest . Niestety - o v-rayu pomarzyc moge ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że ten wątek nie bardzo się rozwija. Temat jest bardzo ciekawy. Swiat 3D nie żyje tylko wizkami architektonicznymi. "Mala zabudow" tez jest potrzebna i ciekawa. Może jednak jest ktoś chętny na wymianę doswiadczeń Pozdrawiam wszystkich "stoiskowcow"

 

-------------------------------

www.nimlok.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności