Skocz do zawartości

Problem z narzedziem - Clip Curve


noiL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Pol dnia probuje sobie poradzic z problemem ktory pojawil sie juz jakis czas temu, ale szybko poleglem. Caly czas nie daje mi to spokoju i wrocilem do tego z nowymi silami lecz znowu po kilku godzinach grzebania poleglem.

 

Sprawa wyglada prosto. Jest wyrzezbiona "reka" chce sie pozbyc palcow ktore mi sie posypaly po dynameshowaniu i zrobic je poprostu od nowa.

oq2u3uf7qsq2.png

 

Wybieram narzedzie Clip Curve, wyznaczam sobie linie i ciach

fcigsmjxsjac.png

 

Na pierwszy rzut oka wszystko wyglada w porzadku, ladnie uciete tak jak chcialem.

9ckr6qbqjhkn.png

 

 

Ale niestety zawsze mi sie robi cos takiego...

wuqg6iuord62.png

 

 

Za kazdym razem zostawia jakas taka plaszczyzne ktorej nie potrafie sie pozbyc. Co bym nie cial i jak bym nie cial to zawsze tworzy jakies takie dziwne plaszczyzny. Jezeli ktokolwiek orientuje sie co mozna w takiej sytuacji zrobic to bardzo prosze o wskazkowki :) Bo naprawde nie mam ochoty robic od nowa calego modelu.

 

Przepraszam za brak polskich znakow, ale nie mam teraz mozliwosci ich wlaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Dziekuje Boris za odpowiedz.

 

Trimlasso zrobilo robote... naprawde sie zdziwilem bo myslalem, ze juz tego probowalem, a tu taki zonk ^^'

 

Jesli chodzi o te gotowe elementy z IMM BParts to raczej odpada bo chce zrobic samodzielnie model od 0 ;)

 

Jeszcze raz dzieki wielkie i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności