Skocz do zawartości

Ządam przywrocenia autobusu Gumisia na forum :)


tomeg

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Echhh. ja to bym się niezdziwił jeżeli ów Gumiś już by nigdy tu nie zajżał (o pokazaniu pracy to już nie mówię). Chociaż tak jak już się w tym wątku (który Gumiś zamieścił) wypowiadałem to nie wszystkie prace są "odpowiednio wykończone" żeby je pokazywać na forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi nie chodzi o to ze akurat gumisia watek zostal usuniety tylko o zasade, od czego sa moderatorzy?? od usuwania calych watkow czy od robienia pozadku, wydaje mi sie ze wystarczylo pousowac gloopie offtopiki i by wystarczylo, jak zaloze jakis watek z niezla pracka i ludzie zaczna wygadywac glupoty to tez ja usuniecie ?? zauwarzylem ze przez ostatni rok poza paroma osobami nadal panuje tu dzieciarnia, a mialem nadzieje ze cos sie jednak na lepsze zmienilo... i tyle z mojej strony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chojraque ma rację. panie lepper, ma pan robotę!

 

powaga powraca...

 

a więc w pierwszym zdaniu popełnię błąd stylistyczny.

 

w drugim powiem wam, że wątek jest potrzebny - zbierał całą "śmietankę" towarzyską z max3d.pl (Marcin, tak, tak, o tobie też mowa!). Nikt nie musiał tego czytać, a koledzy rzucali sobie mięsem. Taka wirtualna piaskownica dla dzieci po przejściach.

 

a że praca na tym ucierpiała - trudno się mówi. autor dostał baty i pewnie teraz płacze w kącie, że beztalencie, że biją, że niedobrzy, że niedoceniony artysta, że że.

 

oh! ciężki żywot! ciężki los!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności