Skocz do zawartości

Laptop do 3ds maxa


gypsy5

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Szukam laptopa na którym głównie będę pracował na 3d max. Mój budżet to +/- 9tyś zł. Myślałem poważnie nad Dell XPS 15. Jakie są Wasze opinie na jego temat? Zastanawiam się czy tak naprawdę wart jest swojej ceny(9599 zł.) . Jeśli możecie polleccie mi coś innego (zależałoby mi jednak na Dellu) specyfikacja XPS 15:

 

  • CPU: Intel Core 4 gen. i7-4702HQ 2,2 GHz (3,2 GHz w turbo), 4 rdzenie, 8 wątków
  • GPU: Nvidia GeForce GT750M 2GB GDDR 5
  • Dysk: 500 GB SSD
  • RAM/: 16 GB
  • Ekran: 15,6 cali, QHD+ (3200 x 1800), IPS, dotykowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

po co ci taka rozdzialka na 15,6calowym ekranie? po co ci dotykowy ekren? nie ma opcji ze zwyklym 1080p?

reszta bebechow wyglada OK,

Ja ostatnio przymierzam sie do zakupu tego:

Lenovo Y50-70

ntel Core i7-4710HQ Processor( 2.50GHz 1600MHz 6MB)

15.6" FHD AntiGlare 1920x1080

NVIDIA GeForce GTX 860M 4GB

16.0GB PC3-12800 DDR3L SDRAM 1600 MHz

1TB + 8GB

Cena: 1300€

 

 

Bardzo dobra cena jak na taki sprzet uwazam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie czyste szaleństwo żeby tyle wydawać na laptop z takimi parametrami... płacić z ponad 5tyś za dużą rozdziałka na 15 calowym ekranie mija się z celem.

 

Za ta kwotę możesz kupić już:

 

http://allegro.pl/bm-clevo-p751zm-i7-4790-16gb-250ssd-2tb-gtx-980m-i5123435051.html

 

Clevo pozwala Ci wymieniać w własnym zakresie podzespoły, więc powiedzmy za rok stwierdzisz, że gtx980 to przeżytek wymieniasz na gtx 980ti lub inna kartę graficzną. W dodatku masz matryce IPS co akurat bardzo dobrze się sprawdza (wiem bo mam clevo).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9500? Mega cena. Pierwszy raz widzę laptopa z taką rozdzielczością i to przy tak małym ekranie. Jeśli chcesz kupić lapka do maxa do, powiedzmy, 6-7 tysięcy to wybierz coś z tzw. "gamingowej" serii Asusa. Mają dużo lepsze chłodzenie. Te, o których pisał Alleluja, też cieszą się dużym powodzeniem wśród profesjonalistów, ale moim zdaniem ekran o przekątnej 15,6" jest za mały do pracy. Jeśli chcesz to miałem gdzieś namiary na firmę, która składa lapki nawet z podwójnym xeonem E5 :) (cena ok 16-20 tysięcy i z mobilnością mają niewiele wspólnego :) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście posiadam do pracy poza biurem ASUS'a Republic of gamers i śmiało mogę polecić ze względu na dobrze rozwiązane chłodzenie. Czasem podpinam go jako serwer przy animacjach i radzi sobie całkiem dobrze (i7 4700hq). Zrezygnował bym z ssd na rzecz lepszej grafiki np.: GTX 980 i większej ilości pamięci. Bez SSD zmieścisz się w 6-7k za topowy setup.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://shop.lenovo.com/gb/en/laptops/thinkpad/w-series/w540/

 

Think Pady sa po prostu dobre, jak dla mnie nr1 jezeli chodzi o laptopy, do wszystkiego. Nigdy nie mialem problemow, ani nie spotkalem sie z kims kto by je mial, bedac chociaz troche ogarnietym w temacie hardware'u. W kwestii ceny zobacz sobie jaka konfiguracja Cie interesuje, mozesz to zrobic na stronie.

btw, W550 nie warto. duzo drozszy, nie wiele lepszy niz w540.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności