Skocz do zawartości

Ostatni Czlowiek na Ziemi - Hell on Earth


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

wow

fantastyka to nie moj dzial, newet w tej bitwie uwazam to raczej za wyzwanie, ale dla ciebie to widze chleb codzienny. Naturalnie mowiac, ze znakomicie wladasz technika, nie odkrywam nic nowego, zastanawiam sie tyko, czy jako 50 latek masz ambicje tu wygrac, bo Twoja galeria sie nie sprzedaje, czy dlatego, ze chcesz malym smarkatym podwyzszyc poziom?

Masz swoj wyrobiony styl, podejzewam (to ma byc prowokacja, zeby nie bylo ci tak latwo :) ze nie jestes w stanie nas niczym zaskoczyc, opucz dramatycznie, atmosferycznymi malunkami z czasow sredniowiecza z nutka fantazji , co jak juz mowilam umiesz znakomicie. Ja bym jednak sobie zyczyla czegos wiecej z tytulu na twoich obrazach, czyli "ostatniego czlowieka" chodzi mi o ta personifikacje, ktora bez postaci trudno sprzedac, twoje kompozycje sa takie obce, nie wzruszaja, powoduja jedynie uczucie zachwytu dla natury

 

uff sie rozpisalam, ale to chyba dobry znak, ze twoje prace nie daja mi spokoju :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie moze troche nie na temat ale jako, ze ja tez go sobie potraktowalem dosyc dowolnie to nie bede narzekal ;) Inna sprawa, ze w regulaminie jest cos tam napisane, ze to jest konkurs wip'ow a tu w zasadzie widzimy juz prace praktycznie cale namalowane. Co prawda nie ma zadnego nakazu zamieszczania kolejnych postepow, jednak wszyscy zdaja sie tego zalecenia przestrzegac.

 

A tak wogole to pierwsza praca naprawde super :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prace świetne, mógłbyś to zatytuować Apokalipsa, bo z tym się kojarzą; fajne kolory w pierwszej pracy, ogniste; ale tam nie widze ostatniego... a najbardziej mnie wkurza że czasami, dysponując niezłą smykałką, do tego co robicie, tworzycie prace nie na temat, a przecież wyraźnie jes mowa o ostatnim człowieku na ziemi...życzę jednak powodzenia,tak jak i pozostałym, choć jednym kibicuję mniej a drugim bardziej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności