Skocz do zawartości

shag: hair/fur - szukam


Gość pt4siek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gdzie mam ci go wladować ; ). Jakis ftp lub cosik takiego.

 

P.S.

WsZystkie plugsy wysylam do \"darmowych\" serwerkow niestety wyzucaja je po kilku dniach potzrzebuje jakiegos serwerka na upl;oadowanie tych wszystkich plugsow. Nie jestem w stanie uploadowac wszystkich plugsow w ciagu kilku dni. Za kazdym razem jestem wyzucany z jakiegos serwera.

 

TO NIE MOJA WINA !!!!!!!! :mad:

 

EXILE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam prośbę, ale inną. Ludziska moglibyście w końcu przestać zaśmiecać te forum postami typu \"byłbym bardzo wdzięczny gdybyś mi też przysłał...\" Nie lepiej zwracać się w takich sprawach osobiście? przecież każdy zostawia maila więc można prosić o plugi i inne takie osobiście, no nie??????!!!! :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!

 

Ja twierdze wlasnie inaczej :) nie ze ja tez prosilem o ten plugin ,ale tu chodzi o to ze skad mam osobiscie go sobie zalatwic nie wiem o co ci chodzi ? czy sam mam sobie go napisac w pascalu ? :) czy mam sobie zrobic scripta ? bo juz nie wiem albo moze mam jeszcze rozeslac maile do wszystkich uzytkownikow TEGO WSPANIALEGO FORUM zeby mogli mi przeslac tego plugina , przeciez skad mamy wiedziec skad z was go ma :)

 

Moze zrobimy tak ze w dziale tutoriale kazdy kto ma jakis plugin godny uwagi da znac ze go ma a ci ktorzy beda go chcieli wysla do niego maila :) oczywiscie jezeli exile nie bedzie miał tego pluginka pierwszy ale jak sam exile mowi ze po kilku dniach te pluginy sa wywalane bo nie ma na nie miejsca doskonale to rozumiem :) chodziasz szkoda ze nie ma takiego jenego duzzzzego serwera :) :D

Bo czesto sie spozniam i nie zdaze sciagnac tego plugina o ktory mi chodzi . !

 

z POWAZANIEM I UCHYLONYM CZOLEM DLA FORUM EXILE i pozdrowieniami

 

KLICEK :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość nicraM

....khm no jest plug jak klikalem o nim w pomoc-moge go zapodac na zadany adres tylko ....autoryzacjii chce a tych ciekawych plagow kilka mam -oczywiscie kody sa potrzebne-posciagalem mialy byc ale ich nei bylo :(-to chyb adal tych co wiedza jak je obejsc-z chedzia poczytam jak:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz uważniej czytać posty. Przecież Exile wspomniał, że może go (rtego plugina znaczy się) wrzucić na ftp (komuś tam), a to znaczy że go (tego plugina rzecz jasna) posiada. W takich przypadkach procedura postępowania jest następująca:

1) czytasz uważnie post Exila

2) klikasz na ikonkę \"email\" (pod postem Exila )

3) piszesz: \"Exile czy mógłbym Cię prosić o...(tutaj prośta o co chceta)

4) Exile Ci odpowiada (no chyba jest na tyle grzecznym kolegą)

5) Ty mu odpisujesz z podziękowaniami, za to że uratował Ci życie \"bo bez tego pluga to...\"

6) no a póżniej to już tylko instalacja i cieszymy się.

I to mniej więcej tyle. :P

Właśnie o to mi chodziło Klicek

 

pozdrawiam:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności