Skocz do zawartości

Living dead: Lady Venom


Dr. eA

Rekomendowane odpowiedzi

Zapewne nie uda mi sie dokonczyc tej pracy chociazby dlatego ze jestem cienki i ze jeszcze nigdy zadnej nie ukonczylem:) Tematem, mam nadzieje trefnym bedzie kobitka, prawie naga, wygladajaca troche jak ladacznica, bladej karnacji niczym powstala z grobu. Powiedzmy polaczenie wiedzmy i wampirzycy:) Zamieszczam obrazek jak miej wiecej to widze.

 

PS: moja praca nie bedzie dokladna kopia rysunku.

 

maroto058.jpg

 

[Edited on 9-4-2003 by Tesaurus]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 151
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dzisiaj tylko render, wlasciwie to bez prawie zadnych zmian. Pozatym cienie jakos nie najlepiej wyszly.

5.jpg

 

adamkos: no wlasnie chcialbym taki efekt uzyskac. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Jak widac w mojej pracy, postac bedzie pokazywala zemby w calej okazalosci.

 

Gotham: nie dziekuje:)

 

PS: co zmienic zeby uzyskac efekt bardziej kobiecy? Teraz ta twarz wydaje mi sie taka jakas bezplciowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do tej facjaty .... to co to ma byc ?? bo napewno nie ta szmula z pierwszego lanu ... morze cos przegapilem ?? i zmieniles palny ?? ale ja osobisei radze ci do samej facjaty wziasci sobie jakies osobne referencje super modelki .. i wtedy modelowac ... bo tera to [hmmm]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, chyba jesne ze bedzie wieksza tylko zrobie to pod koniec, bo dodanie tam vertexow moze mi utrudnic prace. Postaram sie dzisiaj skonczyc glowe. Moge jeszcze dodac ze poprawilem jej ksztalt. Co do katedry to chyba powinienem odebrac to jako komplement?:)

 

Jak juz zrobie zemby to bede chcial zrobic sline (gdzies w galerii byl taki \"klaun\", wiem ze jest tez na raphie tylko teraz nie moge znalezc) miedzy zebami.

 

Edit: a cala postac bedzie stac na stosie czaszek jako czesci podloza.

 

[Edited on 3-4-2003 by aNdREa]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by aNdREa

 

PS: co zmienic zeby uzyskac efekt bardziej kobiecy? Teraz ta twarz wydaje mi sie taka jakas bezplciowa.

 

Oj, z kobietami to jest gra kruczków...

 

W tym przypadku zdało by się jakieś czoło i kości policzkowe ;) (na razie idziesz w dobrym kierunku... Ale aby kobieta wyglądała przekonująco...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba po czesci udalo mi sie osiagnac zamierzony efekt. Jezeli starczy mi czasu (i checi) cos jeszcze pozmieniam. Narazie trzeba zrobic kolejne kroki bo zastalem sie przy tej twarzy.

 

 

6.jpg

 

Edit: zapomnialem o otworze gebowym. W takim razie jeszcze podlobie.

 

[Edited on 3-4-2003 by aNdREa]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja powiem tak ... na model facjaty potzrba mi 5h ( to sporo wiem ) ale na model facjaty kobiety poswiecam 2x tyle czsu .. dlaczego ?? bo trudno jest zrobic morde ktora jest fajna i atrakcyjna a co warzne kobieca !! a wiec nie wiem ile pswieciles na to facjate ale posiwc drugie tyle a bedzie spoko . pozd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no oczywiscie ze to byl komplement :):)...i widze ze po ostatnim renderze glowa juz przybiera postac kobieca tak 3mac :)..a co do czasu modelowania glowy...to wszystko zalezy od umiejetnosci i poruszaniu sie po programie ..wiec po co sie klocic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scream jak po twarzy strzelil... Po pierwsze mozesz znalezc sobie kolezanke (ktora jest zazwyczaj ciezko przekonac) by dala sobie zrobic kilka zdjec polnago, albo przedreptac sie na www.fineart.sk i tam szukac natchnienia... Co prawdy tamte dziewczyny sa tzw. codziennoscia, ale jak poszukasz to i znajdziesz cos ludzkiego i atrakcyjnego... Powodzenia... jak narazie idziemy w strone zaglady i represji ze strony plci pieknej... Powodzienia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za komentarze. Ogolnie to chyba dochodze do wniosku ze ta twarz zostawie sobie na zrobienie jakiegos upiora:) a zaczne od nowa. Najgorsze jest to ze referencji facetow mam od groma a kobiet kilka i to slabe. Z 2 strony moge zrezygnowac z tego projektu i dokonczyc tego upiora. Jak myslicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, bez przesady. Render trwa jakies 2 godziny, po prostu wlaczylem i poszedlem spac (polecam program: Czasowy Wylacznik Komputera:)). Oto i moje wypociny.

 

 

9.jpg

 

Glowa ukonczona i mam nadzieje nigdy juz jej nie bede musial updae\'towac (jeszcze wlosy oczywiscie), oraz wczesna helmo-korony. Przy tym projekcie musze sporo improwizowac bo art nie jest zbyt czytelny. Pozatym zrezygnowalem z otwartej geby (ktora zreszta wyjela mi 1 dzien z mojego zycia) i chyba tak jak jest teraz bardziej przypomina pania z 1 postu. Czekam na komentarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc!

 

Andrea wypowiadasz sie na moim battlu, to ja tez musze :D. Mysle ze ten chelm wyglada jak czepek czy cos :). Dodaj mu grubosci, wieksze wrazenie glebi :). Tak mi sie wydaje, ale ja sie w sumi enie znam :cool:

 

i tak dalej trzymaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności