Skocz do zawartości

Nie mogę zainstalować 3ds Maxa


Mortus

Rekomendowane odpowiedzi

Przede wszystkim witam wszystkich na forum.

Od jakiegoś czasu próbuję zainstalować 3ds Maxa w wersji studenckiej. Każda próba instalacji kończy się potwornie irytującym komunikatem, a dokładniej takim. Ten sam problem powtarza się przy wszystkich wersjach które próbowałem pobrać, czyli 2014, 2015, 2016. Wersję studencką Mayi pobrałem bez żadnego problemu i wszystko działa. Jest jakiś sposób na rozwiązanie tego problemu, lub na pobranie 3ds Maxa inną metodą niż przez ich downloader?

Edytowane przez Mortus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Przede wszystkim witam wszystkich na forum.

O jakiegoś czasu próbuję zainstalować 3ds Maxa w wersji studenckiej. Każda próba instalacji kończy się potwornie irytującym komunikatem, a dokładniej takim. Ten sam problem powtarza się przy wszystkich wersjach które próbowałem pobrać, czyli 2014, 2015, 2016. Wersję studencką Mayi pobrałem bez żadnego problemu i wszystko działa. Jest jakiś sposób na rozwiązanie tego problemu, lub na pobranie 3ds Maxa inną metodą niż przez ich downloader?

 

for more information view log file... wypadało by tam zajrzeć albo go zamieścić :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Ok, w takim razie daję ten log z instalacji:

 

Raz się zainstalował, ale czegoś mu brakowało bo instalacja się przerwała podobnym błędem, więc go usunąłem. Od tego czasu wszystkie próby kończą się w tym samym momencie. Tak czy siak jeszcze nie miałem "bezbłędnej" instalacji 3ds Maxa - zawsze coś idzie nie tak wcześniej czy później. Nie ma możliwości np. pobrania przez przeglądarkę?

Edytowane przez Mortus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Tak jak napisałem wcześniej - raz się zainstalował (wersja 2016) i nawet działał, ale go usunąłem, bo podczas instalacji wywaliło błąd z jakimś dodatkiem czy czymś w tym rodzaju a nie chciałem żeby którejś funkcji brakowało. O ile się nie mylę chodziło o "populate".

 

EDIT:

Udało mi się w końcu zainstalować 3ds Maxa. Pobrałem przez przeglądarkę i w końcu działa :). Wielkie dzięki wszystkim za pomoc.

Edytowane przez Mortus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności