Skocz do zawartości

architecture interiors


piotr

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Oba ujęcia ciekawe - dlaczego nie! Ale po prostu brakuje detalicznego wykończenia np. zróżnicowanie - wydzielenie stopnicy od podstopnicy tudzież boku biegu jakimiś wyraźnymi podkreśleniami - wcięciami itp. Takich właśnie smaczków mi tu brakuje. No i cienie - w takich renderach warto użyć ostrych cieni Raytrace, bo świetnie podkreślają pełnie kształtów konstrukcji.

Oj u góry poważna niedoróbka -> narożniki pochwytu nie schodzą się (nie trafiają w siebie) równo, a jedynie na 1/2 szerokości. Trzeba to poprawić, bo jakby tak użytkownik zawadził o taki kant! (...)

 

Ale miłe widoczki - coś innego.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest studiom detalu raczej bo ja z renderu za chiny nie widze jaki to mialby byc material jak te detale lacza sie itd- co jest sednem detalu. Brak wykonmczenia np. kuriozalna podloga niewiadomo czym wykonczona i jak to jest przycinane? Takie minimalistyczne schody de facto bez balustrady spotyka sie ale ja np. nie lubie.

Natomiast calosc trzyma kolorystycznie mily klimat i jest spojna tak wiec kierunek dobry tylko podanie takie troche jakby na szybko:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o render to tak jak wyżej tylko ogólny zarys kolorystyczny by przeszedł, reszta to chyba jakieś początki, brak tekstur - a jak są to takie że lepiej żeby ich nie było :/

Detalu to ja tak jak koledzy nie widze - bo ciężko powiedzieć jak te elementy sa łączone jak mocowane do płaszczyzny schodów i stropu.

Pierwszy render nawet fajne ujęcie - więc można nad nim popracować, drugi jest kiepski pod względem kompozycji i ogólnie - szczególnie drażni refleks na ścianie od elementów metalowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności