Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

poszukuję grafika do projektu 3D, który wykona go w dowolnym programie 3D. Projekt potrzebuję na wczoraj L. Do stworzenia jest system instalacji pompowania wody na bazie fotowoltaiki (energia elektryczna ze słoneczka) ogrodzony teren z budynkami sprzętem, panelami PV, zbiornikiem, pompą itd.

 

Finalnie przydałaby się prezentacja 3D lub film ale to kwestia do dogadania, nie ma ścisłych wymogów , bazą ma być projekt 3D. Ma to być narzędzie reklamy dedykowane do klienta/firmy, która lokalnie będzie zajmowała się realizacją, wdrożeniem, pozyskaniem wsparcia itp.

Przykładowo załączam link do podobnego projektu.

http://aster-integral.com/solar-powered-mini-piped-water-supply-schemes/

 

Projekt nie jest duży, przynajmniej tak mi się wydaje, jednak perspektywiczny - przewiduję długoterminową współpracę w tym zakresie jak i kolejnych projektach.

 

Wymagam jedynie komunikatywności oraz dotrzymania uzgodnionych terminów, jakość modeli uzgodnimy w kolejnym etapie, tak by zachować stosowną szczegółowość i czytelność a jednocześnie rozsądną wielkość plików. Samo doświadczenie grafika mnie nie interesuje, może to być zarówno laik jak i profesjonalista, CV nie jest mi potrzebne, ewentualnie portfolio.

Proponuję umowę o dzieło, stawkę uzgodnimy w kolejnym etapie, po zapoznaniu się z zakresem prac, terminami itd.

 

Zainteresowanych proszę o kontakt:

[email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 0
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Popular Days

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności