Skocz do zawartości

Living Dead: Cemetary Fiend. :p


darkelf

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

W bitwie biore 1 raz i nie wiem czymi to jakos wyjdzie, ale pomysl jest mroczny :D.

Mianowicie chce stworzyc takiego demonicznego niezywego 4noznego nieumarlaka z pazurami zla mina itd ;p

Mam swiadomosc, ze sa to tylko zarysy ale w mojej chorej spaczonej psychice jest on juz prawie wymodelowany ;D. Jezeli zrobie jakis szkic, to moze umieszce ;p. W ogole to troche nie umiem rysowac, wiec projekt na kartce moze byc khem khem, lipny ;p.

 

MAM NADZIEJE ZE POMOZECIE w tym mrocznym rysunku

!.

A, i niech moc bedzie ze mna :D

 

[Edited on 9-4-2003 by Gotham]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 41
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

a ja mam dla ciebie i dla calej reszt taki plan ... zamiast dawac \"puste\" posty to moze bys cos na poczatek naszkicowal ?? albo zamodelowal ?? bo pisanie postu tylko poto zeby go napisac .. bez obrazy co mnie to ze chcesz wziasc udzial w bitwie ?? wogle mnie nie to nie interesuje ... za to bardzo by mnie zaciekawila twoja praca .. bo ja lubie 3d a nie proze ... rozumiesz ?? pokarz cos i wtedy pisz post ... moze trohe jestem brutalny .. ale to juz ktorys z kolei post gdze niema nic poza marzeniami autora posta na temat pracy ... tak wiec plan jest taki ... wymyslasz cos ... robisz pierwszy krok do realizaci i potem pokazujesz nam zarys projektu ... co ty na to umowa stoi ?? ( zaznaczam ze ta wypowiedz to tylko moje chere zdanie )[killer]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.

 

Azazel, nie wiem o co ci chodzi z tym ze napisalem co cche zrobic. Przeicez kazdy tak pisze. Osobiscie wole zrobic troche wiecej, niz wymodelowac kawalek buta(naprzyklad) i od razu z nim walic tutaj. Ja sobie polece wolno, wlasnym rytmem. Wstawie cos, co juz dopieszcze na MAXa ;), i wtedy dam do waszej oceny.

A co do planu, to czemu ma byc taki? Kazdy jest indywidualnoscia i ine mozna narzucic takich rzeczy, bo to zniewala tworcza dusze :D.

Tez nie wziales pod uwage tego, ze ktos np. nie ma w domu skanera, i nie moze od razu wwalic szkicu. Albo ze siedzi w kafejce, wpadl na pomysl, i pisze.

 

A ta proza to eee, nie wiem co tutaj takiego \"prozowego\":|

Ot, taki glupi txt.

 

i nie obrazilem sie :D.

 

A i widzialem brutalniejszych w tekstach :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tam wrogosc ... bez przesady ... to nie jest negatywne ani pozytywne ... to jest poprostu to co mysle ... ale sami przyznajcie ze posta zaopatrzony w renderki i jakies skany ma o wiele bogatrza forme niz sam text ... bo text moze se napisac kazdy ... a tu raczej nie biega o slowa tylko o czyny ... dlamnie ktos kto robi cos w maxise nie musi byc odrazu najleprzy ... ale niech przynajmiej pokarze to co umie ... [spox]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kazdy potrafi napisac tekst, nie kazdy...

Zapewniam cie :).

A i jeszce jedno. Nigdy nie mow tego co ci na mysli... to potrafi zgubic :).

 

to narzie, dyskusja sie rozpoczela, ale nie za bardzo o mojej pracy :D. Ale na weekendzie cos modelne konretniejszego i pewnie wwale :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nastal piatek, tygodnia koniec i poczatek :D. Zaczalem cos konkretniejszego modelowac i mam juz tors, rece i glowe bez szczegolow.

 

1pose.png

2pose.png

 

Z niecierpliwoscia czekam na komentarze :).

O i na pomysly jakby go tutaj bardziej \"zniezywic\" zeby byl bardziej ded :).

I jeszcze chcialbym sie zapytac jak lepiej zrobic wystajace zebra(jak u chuderlaka jakiegos) -bumpem, czy modelingiem?

A moze jakas inna metoda o ktorej nie wiem :D.

 

I sorki za rozmiary, poprawie to w nastepnym upd.

 

[Edited on 4-4-2003 by darkelf]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

 

andrea, czmeu masz takie skojarzenia jesli moge zapytac?

Glowka taka miala byc, chcialem zrobic jakas normalna, ale to bedzie normalna czaszka zeby nie odchodzic od tematu :).

Hmm, co do pakuł to zobacze co da sie zrobic.

I jeszce pytanko do moderatorow:

Czy moglbym go zrobic siedzacego na nagrobku, i grzebiacego w dole??

no i jeszcze jakis maly skrawek ziemi zeby to na czyms stalo

 

I dzieki ze w ogole costam piszecie :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc!

 

Hmm, zrobilem pakuuly na raczkach. Ocencie ich pakernosc :).

Hmm, i co zle z tymi lopatkami, bo nie mam pomyslu jak to zrobic?

 

Teraz troche lepsze wielkosci obrazkow, musze dbac o modemowcow :D.

 

 

1pose.png

 

2pose.png

Hmm, skasowalem poprzednie stadium... no trudno, nie bedzie dla przyszlych pokolen :D.

Ci co chcieli, to chyba widzieli :D.

 

Pozdruffki i czekam na kommentsy

 

:cool:

 

[Edited on 4-4-2003 by darkelf]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc

 

Coz, nikt nie odpowiada :(. A ja brne dalej w tym samobojczym projekcie. Kolejny update i czekam na komentsy:

W ogole cos mi z tymi nogami nie tak jest.

Nie wiem co, moze podpwoeicie?

3pose.png

>

pozdowienia!

Andrea: ta glowa to bedzie czaszka, dlatego ma takie nieregularne polaczenie z szyja.

Pozmieniac ksztalty... hmm, pomyslimy :)

 

ehhh

 

[Edited on 6-4-2003 by darkelf]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie skojarzenie....chyba ze wzgledu na to ze postac jest w fazie poczatkowej i ma malo szczegolow. Pasowala by do \"potworow i spolki\":) Musisz zrobic ostrzejsze zarysy miesni. Po 2: laczenie glowy z szyja byloby chyba ladniejsze jesli szyja wchodzila by bezposrednio do glowy. 3: cialo ma taki \"ludzki ksztalt\" (nie licze rak i glowy). postaraj sie cos z tym zrobic.

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, co do ludzkosci, to mysle, ze taki ksztalt jest optymalny. Zawsze przy rigowaniu mozna go zgarbic bardziej. W ogole on bedzei poruszal sie na 4 lapach, cos jakby wsteczna ewolucja :).

Pewnie bardziej bedzie wygladal w innej pozie :).

 

Dzieki za maaaseee komentarzy :D

niedlugo kolejny update

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, zbipedowalem cieniasa, i zrobilem takie 2 pozy. Mi sie podoba, nie wiem jak wam :)(nie zwazajcie na bledy - rozlazaca sie dupa, jakies bugi w szyji itd :) - to bylo robione na szybko.

Mysle ze oddalem nature potwora! Hmm, i te palce sie dziwnie powykrzywialy heh, dopiero teraz zauwazylem :D.

 

 

7pose.png

8pose.png

9pose.png

10pose.png

 

dzieki za komentarze, i czekam na nowe :).

pozdrowienia! od jelenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc!

 

Hm, nikt nie odpisal jak wyglada potwor w pozach wiec ide dalej:

Dzisiaj wymyslilem wiecej co do histori postaci.

Jest to mieszkaniec cmentarza na ktorym zyje sobie. Jest bojazliwa istota, ale potrafi zabic jesli idzie co do czego :D. Moze nie widac tego z twarzy, ale nie chce ludziom zrobic nic zlego. Pomimo tego ludzie, jak to ludzie, chca zabic potworka, gdyz pladruje ich groby. Ale on musi przeciez cos jesc wiec wchodzi z nimi w konflikt. Stad chce zrobic potworkowi jakies blizny, otwarte rany, rozkladajace sie oko, zeby wygladalo ze doswiadczyl zycia ;). W sumie to powinien juz niezyc, ale jakos sie trzyma :).

 

Mam nadzieje ze doda mi to inspiracji w dalszym tworzeniu potworka, wish me luck!

 

Pozdrowki i czekam na komentarze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta bitwa obfituje w niesamowite przypadki ... zar ktos zaczyna model od buta :P a potek kto inny zamiast skupic sie na tym jak model wyglada skupia sie nad ustwaienim :P swiat warjuje :D mam tylko nadzieje ze wma sie to wszystko uda i wskazecie nam nowe drogi dochodzenia do tych samych celow ;P powidzenia ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc!

 

po dluzszej przerwie(wywiadowka) nadchodszedl czas na maly update. Dodalem paru blizn i zeberka z brzuszkiem poprawilem, ale nie mam pomyslu co by tutaj jecze zrobic! Wiec czekam na komentarze, i ewentualne pomysly

 

pozdrowienia od wienia!

Obrazeczki:

 

11pose.png

12pose.png

 

i dzieki wlk za tyyle pozytywnych komentarzy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, 0 postow, wiec lece dalej :). Zapomnialem do konca o lapach stopach, przeszczepach jak to woli :). Teraz naprawiam ten blad, i zamieszczam 1wersje stop. Prosze o krytyke czemu stopka jest zla, lub czy jest dobra.

2 screeny, 1 z bliska, drugi na tle ciala:

 

13pose.png

14pose.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model jest czadowy ! Szczególnie podobają mi się dłonie i stopy. Ale te drugie są trochę małe, może by je tak powiększyć. Apropos dodatków, to co powiesz na jakieś kolce :D Ale tak na serio to uwidoczniłbym w modelu jakieś żyły, gdzie niegdzie pęcherze i na plecach uwidocznił kręgosłup.

 

życze udanej pracy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności