Skocz do zawartości

Wolfenstein - edytor


Darthapul

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! (w tej czesci forum jeszce mnie nie bylo ;-) )

 

Takie pytanko: czy istnieje edytor plansz do gry Return to castle Wolfenstein?

(tzn raczej pewnie istnieje, tylko gdzie?). Usiłowałemszukac przez googla i nic....

 

BTW chodzi mi o coś, co pozwoli nie tylko stworzyc nowa planszę, ale równiez dorzucić nowe obiekty do niej (jesli to możliwe - jak nie, to trudno - sam edytor musi wystarczyc)

 

NOi na koniec:

jeśli ten temat pasuje bardziej do innego działu to proszę o przeniesienie go tam - zwalam to na moderatora, bo po całym dniu robótki troche juz dretwo kojarze ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

http://www.qeradiant.com/?data=dlselect

 

[EDIT] I jeszcze to się może przydać jeżeli chcesz robić mapy w GTKRadiant:

 

http://www.map-center.com

 

[EDIT2] AFAIK do GTKRadiant można importować .obj i edytor je dołączy do siatki levelu. Poza tym modele w silniku Quake3 mają format .md3. Do Maxa są exportery, a jeżeli chcesz być legalny to polecam Gmaxa + paczka Tempest. Za pomocą tego też można robić modele w formacie .md3 (i w sumie mapy też, ale _bardzo_ nie polecam). Poczytaj trochę na forum na map-center, ludzie tam więcej wiedzą ode mnie (bo ja to czysty teoretyk jestem jeżeli chodzi o modowanie Q3 :)).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki!

Przejrzalem - sporo tam tego

BTW: nie ma to jak potrzelac do szwabow, a nie jakis glupich mutantow (wiem, wiem, to podly rewizjonizm ;-) ) - ostatnio lazi mi po glowie, czy nie dalo by sie zrobic kawalka planszy o Powstaniu Warszawskim (w koncu to moje miasto... :-) ), mozna by nawet zrobic konkretne kawalki miasta, a nie zmyslone, opierajac sie na dokumentacji fotograficznej. Trzeba jeszcze znalezc na to czas... :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze, to ja w fpp nie gram (no, czasem w Chrome) tylko w mroczne gierki :D, serie Silent Hill, Legacy of Kain (moje ulubione!!!) i w symulatory (Il-2 rulez!!! i CFS3 też dobre). Niestety na to czasu też nie mam :(

 

Warszawa do Wolfensteina to niezły pomysł, ale może lepiej zainteresować się Enemy Territory? I zrobić level do multi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności