Skocz do zawartości

Living Death: Dying Vampire


MJ

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym wziąść udział w bitwie i ją dokończyć mimo braku czasu z powodu matury. Moja postać będzie starym i zniszczonym przez życie:D wampirem. Otulony będzie w szmaty i gdzie niegdzie będzie widać odkryte ciało które jest gnijące i rozpadające się. W ręce będzie trzymał krzyż .... to taki symbol :). Będzie w pozycji lekko pochylonej i sprawiał będzie wrażenie zmęczonego wędrówką. Jesli część z założeń mi się uda będę zadowolony.Poniżej pierwszy screen ... głowa ma za sobą 3 godziny modelowania i to dopiero początek ... chociaż nie jestem dobry w modelowaniu głów i nie oczekujcie cudów :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 27
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

boxmodeling ... i spline\'y do materiału ... jest trochę kanciasto bo ogólnie postac jest chuda i koscista ... a poza tym twarz bedzie nie tak dokladnie widoczna wiec nie musi miec az tylu szczegolow :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie masz rację ... ale jak zapewne pamiętasz z filmu \"Wywiad z wampirem\" gdy nie pił długo krwi lub np: padło na niego światło ... wyglądał bardzo źle i ledwo chodził ... do momentu napicia się krwi ... chodziło mi o ten chwilowy stan gdy wampir już ledwo się trzyma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo pomysł mi sie podoba lubie vampiry i filmy o nich a co do \"Wywiad z wampirem\" ogladałem go dokładnie 15 razy powarznie tak mi si eten film podoba i jak chcie mi si ego ogladac to mam swoją kasete i tam go soebie nagrałem heh troszku juz zjechana ale uwielbiam ten film ,

 

gratuluje pomysłu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zacząłem teksturować twarz ... narazie bump bo to lubię a kolory pewno mnie zajadą :D ... oczywiscie to tylko czesc oteksturowana twarzy ... mam zamiar poprawic usta i oko. Ogólnie nie wiem co o tym sadzic ... komentujcie to pomaga. Kaptur oczywiscie tez pojdzie pod teksturki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze to pocżtaki iw szystkie poprowki bądo jeszcze wiele razy analizowane wiec chwilowo nie krytykuje i nie bede ci pokazywał co jest nie tak , usta poproawisz zaiste , a takze reszte martwiej tkanki skórnej , wogle tak to model jest fajny i brakuje tu troszku siatki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze i jak zwykle kłania się notoryczny brak czasu na wszystko ... chcę poprawić jeszcze usta bo są fatalne ale jakoś nie za bardzo wiem jak wyglądają usta takiego czegoś :D ... postaram się wszystko poprawić ale nie wiem kiedy ... dzięki za komentarze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprawilem juz usta i jak na moj gust sa juz znosne ... o wiele lepsze niz poprzednie. Narazie dorzucam screena z ubierania wampira ... macie moze jakies pomysly na stworzenie fałd na tej \"sukni\"? Bo jesli bede musial wkladas poszczególne spliny aby porobic fałdy to trochę mi zejdzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności