Skocz do zawartości

Living dead: Pirat


Nezz

Rekomendowane odpowiedzi

hej

plan jest taki - chce zrobic mechanicznie ozywionego wielkiego ,swego czasy , i krwawego pirata , bedacego niegdys postrachem Karaibow ( powiedzialbym z nazwiska ale gdzies posialem knige o piratach i nie chce palnac czegos glupiego) Za zycia byl on przeklenstwem regionu , a zaloga kazdego transportu zlota z Peru drzala na sama mysl o ataku.Pirat ten zginal podczas zasadzki zgotowanej mu przez wojsko hiszpanskie w zatoce Marakaibo.

Teraz ozywiony za pomoca magii oraz mechanicznych implantow jest jeszcze grozniejszy niz przedtem. Gdyby nie male , tlace sie w oku czerwone swiatelko mozna by pomyslec ze jest on jedynie scierwem napakowanym roznego rodzaju zelastwem.Drzenie w nim jednak potega budzaca u mnie taka trwoge ze boje sie nawet dalej o tym pisac

Puki co nie mam zadbych szkicow ( mam je w glowie a przeniesienie na papier zajmie za doozo czasu) . Ogolnie jest to dla mnie wyzwanie ... trudno bedzie mi wymodelowac detale ubrania ( poszarpane spodnie , koszula , plaszcz) a jeszcze gozej bdzie towszysko mapowac ;) Bardzo mozliwe ze zadaniu nie podolam...ale sprobowac mozna.

Niedlogo pierwsze rzuty modelu.Bye

 

ps. za bedy przepraszam...spieszylem sie ;)

 

[Edited on 13-4-2003 by Tesaurus]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Originally posted by Nezz

Teraz ozywiony za pomoca magii oraz mechanicznych implantow jest jeszcze grozniejszy niz przedtem.

 

A wiec polaczenie fantasy i SF. Czekam na pierwsze kroki.

 

Co do poszarpanych ubran chyba nie jest to jakas wielka filozofia. Dobrze urzyta mapa opacity powinna rozwiazac problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny pomysł:) widziałes bajke \"planeta skarbów\" . (Ej no chyba nietylko ja jeszcze bajki lubie oglądać co:D) heh, więc był tam taki koleś, fajny:)

a co do map opacity to słaby pomysł, bo nie dają gróbości chyba, trzeba takie szaty modelować...:(

 

powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności