Skocz do zawartości

[wnętrza] laperle


SansSerif

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 37
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

detalach? nie umiem modelowac wies najbardziej zaawansowana operacja byl extrude splina z photoshopa. mapy ale i tak pomontowane post w ps.

model krzesla i venus z biblioteki deespona wyd taschen.

za to mam wiekszy problem. ten rozowy swiecacy blacik nie chce sie ladnie rozseparowac do cmyk :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za to mam wiekszy problem. ten rozowy swiecacy blacik nie chce sie ladnie rozseparowac do cmyk :/

mozsz to rozwinac? "ładnie rozseparowac" co to znaczy. skoro idzie to tylko do portfolio to przypuszczam na druk cyfrowy wiec chyba to nie ma znaczenia. mam małe doswiadczenie w tym temacie wiec moge bzdury gadac : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

'za to mam wiekszy problem. ten rozowy swiecacy blacik nie chce sie ladnie rozseparowac do cmyk :/'

se pantona zrob:) Mi rozowy i elegancja w zestawieniu nie pasuja nijak, do kur...ego koloru krzykliwa forma winna byc i basta:)

A do tego ze elegancko i ze smakiem to juz wszystkich przyzwyczailes:)

Powaznie co do separacji to rady niema, cmyka nieprzeskoczysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obiecane kutasy

 

pomysl opiera sie na ukryciu wszelkich standardowych zrodel swiatla. cale pomieszczenie oswietlaja kuliste lampiony. lampiony sa podzczepione na linkach. aby wymienic zarowke trzeba pociagnac za odpowiedniego kutasa :>

 

laperle_02_final.jpg

 

 

prezentowane obrazki sa bardziej koncepcyjnym szkicem klimatu sklepu z perlami niz projektem konkretnego wnetrza. justforfunconcept na podstawie starych niezrealizowanych zlecen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieliche zestawienie.

Budzi szacunek. Odważne.

Sarkofag, neony i baloniki.

Rewelacja.

Ale, żeby nie było za miodowo to się trochę przyczepie ;-)

( o pierwszej pracy mowię )

 

Ta gleba, hmm.

Być może takie miałeś założenie, że to stoi na ziemii,

ale starsznie płasko to wyglada i pierwszy plan jest bardzo płaski,

a wręcz go nie ma.

Kompozycyjnie mi się gryzie.

Dół płaski i ubogi; środek - sarkofag - dużo detalu i świecąca pokrywa;

góra bardzo wyrazista.

 

To trochę jak kulturysta z wielką głową i cieniutkimi nóżkami.

I płaskostopiem ;-)

Ale to tylko moja skromna opinia ;-)

 

Gdybyś obciął dół tak by kadr był prawie

kwadratowy IMHO było by dużo lepiej.

 

Poza tym rewelacja.

 

P.S.

Czy te balony faktycznie świecą, w sensie czy one są źródłem światla ?

Jeśli tak to możesz zdardzić jakim narzędziem są zrobione i w jakim programie ?

 

 

Pozdrawiam

Martin Day

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem beton bardzo dobrze tu pasuje... zimny surowy materiał jest zdecydowanie bardziej perwersyjny niż ciepłe drewno. Szkoda tylko że nie jest on tak dopracowany jak reszta.

 

Drugi render trochę nudny :P. O ile w pierwszym świecące balony i oczojebny blat mocno ożywiał obrazek, o tyle drugi już niczym specjalnym się nie wyróżnia. Fajny jest po prostu i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swietna stylizacja swiatla, a pomysl z kutaskami hehe,.... exkluziw,.. w sam raz na debilny sklep z perlami:)..tylko cos z ta podloga nie teges,. jakos kolorku bym poszukal innego, a i nad betonikiem to bym sie zastanowil bo moze cos lzejszego ?

Swiecace kuleczki sliczniutkie,.. wyglada na post w PS

pokazesz siateczke ?

 

Osobiscie nie przepadam za takimi przepychami i klimatami, ale tutaj wyglada to przekonywujaco.

aha.. poszulakbym w przestrzeni jakiejs asymetrii,.. taki wypasik lubi asymetrie

heheFuneral style :)..no bo tak mi sie kojazy bordo z czernia :)

wnetrze trumny :)

 

pozdrowka

FotoAs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogolnie mialem mieszane uczucia przez dluzszy czas do tej pracy, bo nie rozumialem zamyslu, (ale to juz kwestia mojego ograniczonego, spowolnionego postrzegania) ;)

zaczynam sobie wyobrazić co miales w zamysle, wiec robi sie ok...

 

+ kadry - podkreslaja przepych ( chodzi mi o ustawinie obiektów na środku obrazków - symetria=barok=przepych -> w powietrzu czuć to bogactwo)

+ kolorystyka

- taki techniczny detal, ale mnie razi - baloniki na 1 wszym obrazku są kanciaste, mozna by te na 1 wszym planie troszku zaokrąglić

??ten pamperek (venus) na 1 wszym obrazku, to do prezentacji perelek jest - zamiast przymierzać na sobie przymierza sie na nim, czy to tylko ozdoba??

 

pozdrawiam miki(boba)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czepianie się.

 

aż nie wiem co powiedzieć. powiedzieć piękne, to jakby cię w sumie obrazić. technicznie nie ma jakiegoś kosmosu, ale ten obrazek ma w sobie jakąś niesamowitą moc :) nie żebym właził w dupę moderatorowi, ale cóż zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności