Skocz do zawartości

[2D+Flash]Moje miasto


Poison mar

Rekomendowane odpowiedzi

mam zamiar stworzyć miasto w którym mieszkam w rzeczywistości wirtualnej,

ma to być jedynie dokumentacja cyfrowa, a nie wirtualne życie...

i szukam inspiracji do sposobu wykonania tego tematu, bo na razie mam pomysł, ale jeszcze brak konkretnej wizji...

jeżeli ktoś z was ma jakiś pomysł lub wie gdzie coś takiego też jest to chętnie rozszerze moje horyzonty;)...

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

"ma to być jedynie dokumentacja cyfrowa, a nie wirtualne życie" - a mozesz powiedzieć dokładniej ??

 

czy to ma być coś zupełnie odrealnionego, jakas struktura przestrzenna?? zeby ci bylo latwiej znaleźć wizje polecam sprecyzować co ma sie znajdować w tym mieście - potem wizja sama powstanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a więc tak...

chodze sobie po miescie robie fotki, później to składam i robie w pewnym sensie dokumentację miasta...ale jeszcze nie wiem doładnie jak to zrobić...panoramki miejsc całe ciągo elewacji, czy ważniejsze obiekty ze wszystkich stron...

powoli się do tego zabieram, bo na razie nie mam czasu, więc szukam także pomysłu u innych, ale jak widze trudno mi to określić, bo mało kto mnie rozumie...więc muszę nad tym popracować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie nie chce zrobic wirtualnego miasta, bo nie o to chodzi, to ma być proste...tak jak zbiór fotografii, ale ja chcę to jakoś powiązać(te fotki) aby było to jakąś jednością a nie tylko albumem z pojedynczymi fotografiami miasta, chociaż samo założenie ma z tego się wywodzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak masz te fotki ciekawe to robisz np. taki sajt oprawe graficzna z jakims klimacikiem pasujacym do miasta i charakteru zdjec // albo rozne kilmaty do roznych zdjec z roznych dzielnic .. i np. jakas mapke gdzie po najechaniu na pewne obszary beda sie pokazywac foty .. o cos takiego sie rozchodzi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności