Skocz do zawartości

Living dead: KROL SMIERCI - FINAL!!


PENdzel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 329
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

[lol2][lol2][lol2] buahhaha

Powarznie ehhe zeczywiscie cos przypomina z mojego logo hehehe zajebiscie hehe bede non stop tu walził by efekty oglądac hehehe nie moge sie doczekac juz normalnie nie moge hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no chyba nie przeciez ma na czyms stac (siedziec) - nie robie sali tronowej tylko tron - jako krzeslo - czysz nie - nie wiem poinformujcie mnie jesli sie myle - bo zbliza sie wekkend i jak dam po robocie ....

 

[Edited on 4-4-2003 by PENdzel]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lowpoly... meshsmoth +nois - nic nadzwyczajnego - chcesz materialy referencyjne? moge powiesic gdzies... jesli bedzie wieksze zainteresowanie - niedlugo pojawi sie tutorial na www.evermotion.org jak taka czaszke zrobic :)

 

[Edited on 14-4-2003 by PENdzel]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie nic nie mam przeciwko pod warunkiem, że taki duet zadziała na mnie edukacyjnie - czyli się coś od was nauczymy :)

 

Natomiast ADEK ! do Ciebie - to niezły pomysł, żeby takie warsztaty jak bitwa przeprowadzic również w teamach - ponieważ zazwyczaj prace 3D powstają właśnie w zespole.

 

Moi koledzy z Eidosa są zainteresowani abyśmy wystartowali razem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scorpio i tak wygra wiec - hehehehh - i bez zlosliwosci wszyscy wiemy ze jesli utrzyma forme - to .... (och gdybym jas mial takiego PC kiedys jak mam teraz jak mielem 14 lat....) zazdrosze Scorpiowi - jego wieku i - jak ja mialem 14 lat to moglem sobie na 3d popatrzec tylko na teledysku money 4 nothing - dire straits....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności