Skocz do zawartości

Living Death : Fallen


sinclar

Rekomendowane odpowiedzi

..hmm, nie jestem pewny czy aby uda mi sie ukonczyc pracke - do konca kwietnia jestem zarobiony i dopiero po tym terminie podrzuce jakies pierwsze rendery(mysle, ze jakos sie w terminie zmieszcze ..jesli nie to trudno - I TAK JĄ ZROBIĘ ! Pracka ta bedzie przedstawiac cierpiacego, wrzeszczacego do Najwyzszego - aniola. Temat jest juz lekko przechodzony, ale od jakigos czasu chodzi mi on po glowie i nadarza sie swietna okazja aby go w koncu zrealizowac. Co do szczegolow - fragmenty postaci beda zmechanizowane (mnostwo kabli, cieknacego oleju zmieszanego z krwia, troche flakow, ognia itp.). Scenka rozegra sie na smierdzacym, oblesnym bagnie ..wiem, wiem ..bedzie to malutki terenik, praktycznie kaluza z jakimis konarami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

hmm no pomysl niezly..ale ja tu czegos nie rozumiem...w regulaminie jest napisane aby nie przesadzac z mechanika...wiec jak to teraz jest? bo mam juz pomysla na swoja bitwe ale tam jest duzo mechaniki i mam dylemata[co?]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....jeeezu Pablo...\"w regulaminie jest napisane...\"- Gotham sie wypowiedzial osobiscie sam nie wiem czy nie zostane wykluczony z moim pomyslem ale tu padly slowa Chief\'a ze jest dobrze...please bez przesady bo niedlugo wszyscy zasypiemy swoimi watpliwosciami Moderatorow

heyka!:D

ps. a chodzi o dwa w jednym:zabawa plus nauka to polaczenie gwarantuje rezultaty

 

[Edited on 11-4-2003 by Tomek Kosiorek]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety..tego sie spodziewalem, ale mialem cicha nadzieje, ze w koncu sobie odpoczne i zrobie cos dla siebie...przykro mi, ale nie mam szans na zrobienie tej pracki...od maja rozpoczynam kolejny projekt - gra online, wiec moze kiedy indziej.

 

sorry :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności