Skocz do zawartości

Combustion problem textu


Piotr Dobosz

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc mam dosc glupi problem ale nie wiem jak sobie z nim poradzic. zaladpwalem biblioteke z tekstem lecz kazdy teks ma przypozadkowana podstawowa nazwe illusion i nie potrafie jej zminic>:( a szukalem w helpie i [rzeszukalem caly program czy to jest jakas demo wersja tej biblioteki ze nie mozna tego zminic?:( pozatym bardzo czesto combustion 3.0 powoduje bledy i sie wylacza czy u was tez to jest? jaka moze byc przyczyna? pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

kurcze zle wytlumaczylem sorki:) sprobuje jeszcze raz w particle control zaladowalem biblioteke z efektami tekstu i mam do tego tekstu wszystkie opcje poza opcja zminiania tekstu na wlasna nazwe bo jestem podstawowa nazwa illusion i jej sie nie da zminic na swoja nazwe:( to jest jakas wersja demo tych efektow? ze nie ma takiej opcji?:( pozdrawiam i dziekuje za odpwoiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie ze to nie jest DEMO, cala kwestia polega na zmianie maski. Uzywajac swojego ulubionego programu do grafiki 2D preparujemy odpowiednia maske w formacie TGA ( na przezroczystym tle mamy swoj napis ktory jest koloru bialego )

 

Combustion przechodzimy do biblioteki Particles i wybieramy np. efekt Logo Spin Shrink, dwa poziomy w dol Particle Node widzimy warstwe z napisem Word, wybieramy ja i przechodzimy do zakladki Particles Control i nastepnie wchodzimy do Shapes, tam wybieramy Import Image i otwieramy nasza wczesniej spreparowana maske. Po wczytanu wybieramy Use Alpha i naciskamy OK, nastepnie robimy Swap.

 

Faktycznie czesto w operacjach na Particle Combustion sie wywala, nie mam zilonego pojecia co moze byc przyczyna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności