Skocz do zawartości

Living dead : Rip man


SiD

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

To mój pierwszy udział w bitwie , i postarm sie ukazac wszytko to co umiem i moze wiec ( moze sie naucze jeszcze )

 

Mój projekt bedzie mniej wiecej wygladał iż z grobu wyłazi hmmm..., wypełza truposz , mam nadzieje ukazac to najładniej jak bede mógł lecz , powiem wam ze mam mało czasu , prace dyplomową i mature . Jak tylko bede mógł sie wwrobic to bede tylko to robił , reszte projektów poczeka na mnie troszku :) mam nadzieje ze praca wchodzi w temat :)

 

[Edited on 3-4-2003 by SiD]

 

[Edited on 9-4-2003 by Tesaurus]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 144
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Oki wiec tak to jest mój pierwszy render niewiele tu widac ale zanim wpakuje reszte musze wiedziec czy takie cos moze byc , w mojej pracy czy taki kawalek terenu jest dopuszczalny do Bitwy , prosze o wypowiedz moderatora na ten temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zobacze z ta ziemią co sie da zrobic ale juz mam pomysła na ciag dalszy i to teraz jest kawałek pomysłu jak cos to hmmm... nie bede miał wyboru to zmniejsze kawałek ziemi ale ona wiele w pracy nie robi złego no ale spoko

 

To jest dodatkowa pokrywa na grób któy jest wyrzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra teraz mam nadzieje ze tym polem ryżowym nie skopałem tu klimaciku hmm chyba bede musiał jeszcze podożucać jakies elementy strachu ciom nie ?

hmm moze jakies krzyże ? albo hmm nieiwem może cos wykombinuje proesze wiec o jakies podpowiedzi jak możecie :)

 

[Edited on 4-4-2003 by SiD]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm a wiec....co do grobu na razei sie nie doczepiam bo wiem ze to poczatek i jescze wiele sczegolow na nim bedzie :)...jedynie co mnie martwi to to ze chyba nie bedziesz mogl miec tej podlogi a co dopiero trawy...bo to widac ze jest sceneria a w regulaminie jest napisane ze nie moze byc sceny !!...zrob cos z tym lub pocezkamy na wypowiedz moderatora...ale cos czuje ze bedie podobna do mojej...:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oooojj nie psiz tak Pablo proszee kurde duzo czasu mi zajeło nakładanie tego nie moge teraz osbeitego zmienic hehe chyba jednak jak piszez tak to cos z tym postarmsie zrobic i zajste zrobie to hehee do jutra narazie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do trawy pewnie mas zracje , chyba zmnijsze jej ilosc i jakąs dam texture gleby

 

A tu chciałem pokazac jak mniej wiecej zmodeluje swojego truposza hmm to nie bedzie dokladna kopia ale włąsciwie cos takiego , oczywiscie bez zadnych mechanicznych czesci , tylko martwo-zywa tkanka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi pablo nie mam wieksdszego taki dostyałem ztakiej stronki anet mi słabo w szkole chodzi , ale postyarams ie psozykac tego jeszcze moze trafie na jakies wiekszy hehe wiec mam nadzieje ze pomysł jest realny ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uuu no stary to sobie wziales temat...

 

jak ci wyjdzie to cie usciskam a jak spieprzysz to bedzie katownia!!

 

juz nie wsopminam o tym ze pewnie 3 czerwca znowu pojade do katowic na koncert tegoz zepolu :)))))) mniam :))

 

ps. jak komus sie skonczyla inspiracja to zapraszam na www.ironmaiden.com - tutaj edward pozuje na baudzo wielu pikczerach :))))

 

[Edited on 5-4-2003 by ftorek]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja poczekam z robieniem grobowca z wypowiedzią moderatora , teraz wziołem sie za robie powlutku częsci twarzy mam nadzieje ze wyjdzi emi jak najbardziej podobna bo ten fotek Iron Maiden jest tym mniej wiecej co chce zrobic nie bedzie to oczywiscie dosłowna kopia ale moge jedynie w ten sposub wam pokazac co ja che uzyskac heh niom nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do otoczenia do fajnie byloby gdybys zamiast wesolej, zielonej trawki zrobił jakis mroczny cmetarz. obok moglyby byc jakies inne stare groby i moze jakies fajne, stare i straszne drzewo...oczywiscie wszystko na dosyc malym terenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzienkuje wszystkim bardzo mocno za wypowiedz i obiecuje sie jak najbardziej starac w tym modelowaniu , zrobie go jak najbardziej podobanego do tego z obrazka ( postarm sie wkarzydym bądz razie co nie obiedcuej ze wałsnie taki wyjdzie hihi ) co do otoczenia to moze byc ale mam ne przesadzac z z nim czyli wiecej chyba nie moge dołozyc a chciałem ejszcze dwa przechylone nadrobkowe krzyze za tym postawic zeby widac było ze to cmentarz i bede musiał zdobyc jaką fajną texture ziemi to wtedy trwe usune najlepeij jeszcze texture błota i ablo takiej spalonej ziemi hehe

 

Wiem jeszcze ze bardzo duszy problem sprawi mi modelowanie ciała i głowy , zobaczice jak tamten wyglada hmm wszedzie krew i czerwona skóra od tortur kurdeee to bedzie trudne ale postarm sie najmocniej jak tylko moge

 

MeG bardzo ci dzienkuje za turotale to miło ze chcesz mi pomuc wierz mi aniołku ze doceniam to i jestem ci wdzieczny sek tlyko ze ja posuzyłem sie juz prostszym sposobem nauki moderlingu takim jak Filmy ale i te tutki wierze ze wykorzystam bo wiedzy nigdy za mało Dzienkaseek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec jak jzu predzej wspominałem mam mało czasu i nie moge cały czas siedziec w maxie ale chce wam pokazac kolejny etap modelowania twarzy , truposzka , zdaje mi sie ze jeszcze troszke zmienie ale narazie daje wam tyle ok ?? to co zrobiłem i wymodelowałem nie wiele sie zmieniło hehe ale wierz cie miz e sie staram dzienkuje wszystkim za dobre rady postaram sie wykorzystac to co będe mógł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra dołączyłem zabki ale nieiwem czy one bedą pasowac , praca zajmuje mi cza si mysli hehe dzienki chłopacy ze mnie wspieracie , nawet jak nie wygram bitwy to juz czuje sie zwyciescą dzienki waszemu wsparciu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[spox] no juz lepiej..coraz bardziej mi sie to podoba...zabki tez niezle Ci wyszly..ale moglbys pokazywac wszystkow w jendytm kolorze? tak lepiej wyglda :)..nie musisz jesli nie chesz...i takze nie wiem czy dobrze mowie ale z tym podbrodkiem...chyba jest troche za dlugi...ja bym go troche skrocil.....

 

pzodro[piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki co do podbrutka zrobi sie jeszcz ejutro zrobie cos z tym i ulapsze zeby a takze reszte twarzy postaram sie jakos ubrac , potem zajme sie tułowiek , bedzie ono pokzaywane bez dłowy musze ejszcze siatke nazucic hehe spoko i jeszcze mały profilek wezme , wszytsko jutro panowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności