Skocz do zawartości

Living dead: Tyranid warrior-Reborn


Sharp

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

Do bitwy przystępuję pierwszy raz. Postawowiłem zająć się stworzeniem Tyranida z Warhammera 40k.

Historia owego zwierządka przedstawia się następująco: pewnego poranka wesoły Tyranid pasł się beztrosko na łące aż przyszedł Marines i sprzedał mu head-shoot\'a. Smutne:) ,ale jakiś czas później przyszedł Imperator i postanowił biednego Tyranidka wskrzesić. Do tego celu użył jakiś mega jonowych przyrządów i tak właśnie powstał super Tyranid-cyborg. Od tej chwili Tyranid i Imperator żyli długo i szczęśliwie :D.

Historia ciutkę naciągana;) ale nie o to w tym wszystkim chodzi...bedzie to Tyranid Warrior z powszczepianymi w skórę różnymi metalowymi częściami, jednocześnie będzie też nieco poraniony i brudny. Jak to wszystko wyjdzie czas pokaze, narazie pozostaje mi jedynie zyczyc sobie powodzenia...

 

[Edited on 9-4-2003 by Tesaurus]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 220
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Mój plan działania to zrobienie pierw prawie całego ,czystego Tyranida a potem dopiero dodawanie metalowych dupereli,a na koncu oczywiscie tekturki.

Z tym ostatnim moga byc nieco wieksze problemy ale mam nadzieje ze mi w tym pomozecie:D...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, z tą częścią udową tak wyszło bo w sumie dawalem 3 edit mesche by pomiedzy mini dodawac szczegoly-troche glupia metoda, mialo byc inaczej ale jakos tak sie zagalopowalem ze teraz nie da juz sie wrocic do poprzedniego staku bo cala siatka sie popieprzy ,trzeba by to zrobic odnowa ale mi sie nie chce(moze pozniej sie tym zajme)...teraz juz wiem jak tego uniknąć - uczymy się wkońcu na własnych błędach:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ... tez mi sie tak wydaje ... po za tym sa super . Szczegolowosc to jest to :) ale cos czuje ze juz Ci to ciezko chodzi w wievportach :D mimo to jak utrzymasz taka szczegolowosc dla reszty modelu to duze szanse na wyroznienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Update-wyrenderowalem w trybie szkieletowym(nie jak wczesniej prosil mnie Gith bo naprawde bybloby duzo gorzej cokolwiek widzec). Cały dzien pracowalem nad tym kućkiem pośrodku nóg...wymaga to jednak jeszcze nieco poprawek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...masywniejsze?, mi wyglądają na takie akuracik zwalszcza ze caly czas mam przed sobą figurke tyranida. Myśle ze jak bedzie juz gotowy caly tułów to wtedy bedzie widoczne gdzie bedzie trzeba umasywnic noge i ogolnie dopracowac proporcje.

A moglbys mi jeszcze powiedziec ktora czesc nogi powinna byc masywniejsza, moze jestem mniej spostrzegawczy od ciebie:)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tyranidzi właśnie takie mają:) ale figurka fugurką, a fizyka robi swoje, wydaje mi się zę uda powinny być trochę masywniejsze; tyranidzi są cholernie szybcy, a do tego są chyba potrzebne wydajne mięśnie, noooo chyba ze mają inne mięśnie niż ludzie, ja tam sie nie znam, wole Marinesów :P muahahaha

 

ej powala mnie szczegółowość... niesamowite, ty tego wogóle texturować nie bęziesz musiał! tak trzymaj

 

PS. toturial pomógł?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomogl,oj pomógl...dzieki, bez tego jeszcze ze dwa dni meczylbym sie nad tym.No dobra, umięśnie to ,rzeczywiscie bedzie to fajniej wygladac, wytłoczę tez wiecej miesni na nogach- wkońcu trzeba po coś wykorzystać tak gęstą siatke...:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do cyborga to będzie to cyborg, nie martw się, jak mówiłem wcześniej dopiero będę sie zajmował metalowymi duperelami na końcu, jak zrobie cały, czysty model a zwłaszcza głowę bo głowa bedzie pół normalna pól ucybernetyzowana:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno , fajne zdjecie Tyranida znalazłem...podoba mi się jego pozycja, chyba w podobnej zrobie mojego. I jeszcze jedno, dolna para \'\'łap\'\' to będzdą takie fajne łapy z pazurami a górna jak widzimy poniżej.

Tak więc do dzieła! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności