Skocz do zawartości

Living dead: Dragon


ikim

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od dłuższego czasu noszę się z zamiarem zrobienia smoka - ponizej znajduje sie wstepny szkic.

Mam przy tym pytanie do moderatora - czy jest on zgodny z tematem bitwy?? Jesli nie to przerobie go na cyber smoka:P

Pozdrawiam - Ikim

 

[Edited on 9-4-2003 by Tesaurus]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

nom ten psyk mi troche nie psauje. na rusynku wygldał ździebko inaczej :D

oto wyjaśniena do tysunku :D :

1- tą cześć (czyli ogólnie pysk) wygiałbym w drugą stronę. Teraz pozostaje ci tylko albo robienie od nowa albo ffd box (chyba że chcesz się szlachtować z przesuwaniem vertexów :D)

2- no troche tą część nad okiem bym wysunął (coś takiego jak na rysunku ;)) Poza tym oko nie wiem jakoś głebiej (wejdź se najlepiej na wip\'a i poczytaj se posty o smokach :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

glowka spoko..dolaczam sie do wypowiedzi Triple jesli chodzi o pysk ale o oczka to troche inaczej bym to zrobil tzn. przyjzyj sie rysunkowi tam wcale nie masz okraglych oczu tylko w ksztalcie tych oczodolow...i mi sie wydaje ze wlasnie tak bedzie lepiej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo: rogi nie zniknęły, odłączyłem je i modeluje jako osobny obiekt, w następnym upgradzie będą na pewno:)

Zreszta z ząbkami i rogami nie wygląda jak dinozur tylko jak przyzwoity smok:))

 

PS: chyba jednak nie powstrzymam się przed wsadzeniem w niego kilku mechanicznych częśći... 2 głowa będzie mechaniczna:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak: mechaniczne będzie -2 głowa z częscią szyi (jak na obrazku poniżej), jedna z łap fragmenty korpusu i ogon - mysle ze to nie bedzie łamanie regulaminu[mruga]

Co do głowki - będzie miała wypełnienie w srodku - kakies kabelki i inne urządzonka, dodam tez troche detalu .. na razie tyle zrobiłem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no w koncu udoło mi sie cos dodac do modelu, czasu mam mało niestety:(

Jak widac jest juz zarys całosci. to co pomalowałem na czerwono to bedą częsci mechaniczne, Łapki przednie tez bedą miały większe szpony, postaram sie przez swieta cos zrobic.:)

Mam tez pytanie - chcialem troche pozmieniac polozenie konczyn - czy musze do tego robic kosci czy jest jakas ina metoda ?

Jeżeli ktos skrobnąby jak to zrobic ewnetualnie podał link do jakiegos tutka będę b. wdzięczny:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności