Skocz do zawartości

Living Dead: Supermutant


uncle

Rekomendowane odpowiedzi

mam zamiar zrobic mnie jwiecej takiego oto super mutanta:

szkic jest z fazy wstepnej do gry fallout: bos - of coz gra dawno zrobina ale szkic jest calkiem fajny :)

za to zabieram sie zaraz tylko jak skoncze helikoptera (ktory idealnie pasowal do porzpedniej bitwy)

pewnie za dobrze mi nei wyjdzie ten super mutant - no ale coz - probowac mozna :P

 

[Edited on 9-4-2003 by Gotham]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nowiec tak super pomysł i wogłole ładnie wygląda mi on z twrzy przypomina predatora bez maski a z dłoni frankensaina , z ramion troszku orka hehe ale to moje stwerdzenie sa lekie powodzenia i czekam na peirwszy render ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis wracam do chaty i robie:) - juz mam cala siatke glowy rozplanowana, w sumie bedize bardzo prsota, a efket bezdie mysle ze dobry :) smok mnie paru sztuczek nauczyl :d a gpolice pokazal ze mozna szybko robic niekotree elementy - czekajcie :)

 

aha i jeszcze taka krotka historia super mutanta:

wiedz byla wojna nuklearna ok 2025 roku, wtedy cale stany zostaly zrownane z ziemia, przetrwaly niewielkie grupki ludzi nieskarzonych w kryptach, oraz wiele odmian ghouli i mutantow na zewnatrz, super mutanat jest jednak dzielem pewnej grupki naukowcow ktora potrzebowala poterznej i zarazem poslusznej armii. wiec super mutanty nie grzesza inteligencja, zato sa bardzo wytrzymale i zawsze gotowe zabijac, poprostu idealna. 2,5 metrowa machina do zabijania, bez problemu moze trzymac 2 karabiny m2 (montowane byly na jeepach w wietnamie maja tez cos kolo 1,8m-2m dlugosci) rownie dorbze moze miec miniguna lub cokolwiek innego morderczego :)

 

no mysle ze juz wam przyblizlem postac mojego mordercy

 

aha ci naukowcy tworzyli go tak ,ze lapali zdrowych ludzi z krypt (ktorych bylo juz i tak malo) i zarazali ich pewnym wirusem, kompali w jakiejs miksturze, doczepiali doszywali, i tworzyli powoli armie supermutantow - ktora notabene zostala praktycznie wyniszczona w swojej bazie w pierwszej czesci fallouta przez glownego bohatera gry,

po tym iwele z nich ucieklo i co dziwne byly zdolne do rozmnazania sie, i nie ktore dalej staly po stronie mordowania bo nic innego, ale i zdarzaly sie madre supermutanty - tak jak marcus, policjant z jednej z niewielkich wiosek gdzies na pustkowiach postnuklarnej ameryki polnocnej :) koniec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uncle zakpilęs z nas chyab co hehe napsaliłem sie na tego mutanta bo jest wyrąbisty , jakbys go w 3d zrobił to bym chyba zmarł hehe , Wiec co sie dzieje ze nie robisz ?????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności