Skocz do zawartości

Ostatni człowiek na ziemi: czlowiek i roslinka


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

:) dzienx

 

 

 

proporcje udek mi sie przez perspektywe faktycznie popsuly

co do tematyki, to najwzniejsze sie zgadza, do tego dojdzie jeszcze w kolorze wypalajace slonce, a czlowieczek ma miec jeszcze bardziej konajacy wyraz twarzy

ogolnie, to dla ostatniego czlowieka przychodzi mi na mysl, ze zdziczal i zawiodly mu wszelkie instynkty przetrwania, jego sytuacje spowodowalo przez powiekszona dziure ozonowa (czeka nas to za jakis czas) :P smiertelny upal i susza.

roslinka, ktora znalazl jest za tem skarben, a on wychudzony, spalony i wykonczony

 

mozliwe, ze dojdzie jeszcze silhouett miasta na horyzoncie, i mysle o poeksperymentowaniu jescze nad twarza

 

dzienki za uwagi, ktore w koncu maja mi pomoc wyciagnac z tego co tylko mozliwe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak pomysł świetny!twarz już tutaj ma jakis ciekawy charakter.opróczskojarzenia życie-roślinka dziadek-śmierć mam jeszcze jedno dziadek mógłby być prawie zakopany w tej suchej ziemii.roślinkę ziemia daje a ciało dziadkowi już zabiera.jak to się mówi w przyrodzie nic nie ginie ;)życie za życie,gatunek za gatunek tu chodzi o przetrwanie.ta walka odbywa się jednak jakby poza tym obrazkiem ,tutaj dziadek nie jest tego świadom w tym momencie on jest pod wrażeniem trgo jak powsteje nowe życie,nie myśli o tym że jego właśnie ucieka.

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

duzo wiecej nie zrobilam, ale juz mam koncept na budynki w tle i zastanawiam sie, czy nie zrobic kompozycje z sama twarza i reszte w tle

bawie sie troche z narzedziami, bo bez tabletu i pierwszy raz taka technika, (czyli nie sama skladanka zdjec) ale powoli sie rozkrecam

 

wiec zapraszam do dalszej krytyki, nogi sa teraz ok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skojarzenia życie-roślinka dziadek-śmierć mam jeszcze jedno dziadek mógłby być prawie zakopany w tej suchej ziemii.roślinkę ziemia daje a ciało dziadkowi już zabiera.......

dzieki, podoba mi sie twoja wizja, choc obawiam sie, ze nie mam sklonnosci do fantastyki, szybciej tenduje do tego, zeby jego wsadzic w podworko, naokolo ktorego sa budynku, aby bylo wiadomo, ze nie umiera dlatego, ze znalazl sie na pustyni, tylko dlatego, ze jest sam, choc zastanowie sie jeszcze nad tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, znow weekend wiec dalej,

zrobilam taki jakby szkic, a raczej skladanke, zeby dodac "zycia" tej krainie, ale juz widze bledy i nie jestem z nich zadowolona,

przeszkadza mi to, ze ten czlowieczek troche ginie w tym smietnisku gruzow, nie wiem, czy podoba mi sie taki teatralny klimat,

pozatym zle postawilam horyzont,

wroce zatem chyba znow do klimatu spustoszonej okolicy

 

jak widac nie odwazam sie z kolorem i tenduje do tego aby roslinka jako jedyna miala kolor

 

moze macie pozatym jakas rade?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakos chodzila mi jeszcze jedna mozliwosc po glowie, wiec musialam to jeszcze wyprubowac, wiec troche naplamilam . (wiem, ze mialam juz nie kombinowac)

przypominam, ze chodzi o klimat parzacego slonca, (choc tym zoltym troche przesadzilam) ktore wykonczylo ludzi swoim skwarem, a ostatni odrzywia sie roslinkami :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności