Skocz do zawartości

Wings 3d 0.99.03-SE


marcin wuu

Rekomendowane odpowiedzi

Scorpius wypuścił swojego builda najlepszego na świecie boxmodelera wings 3d. można go pociągnąć z tego linka na forum wings: http://nendowingsmirai.yuku.com/topic/5692

 

albo prosto ze stronki scorpiusa: http://home.comcast.net/~chronosphere/wings-plugins.htm

 

jeśli jesteście zarejestrowanymi użytkownikami forum wings to nie zapomnijcie kliknąć temu dobremu człekowi na kudos i wpiszcie podziękowania! Te shadery naprawde ułatwiają pracę (tak jak altklik na edgeloopie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

? no to jest dość niezwykłe - właściwie obecna development release jest bardziej stabilna od stable release, a zmiany scorpiusa nie mają nic wspólnego z zapisem preferencji. Jesteś pewien że nadałeś wingsom wszystkie wymagane uprawnienia? Na forum wings wszystkie problemy z vistą dotyczyły do tej pory problemów z wyświetlaniem, w związku z badziewnymi sterownikami - ale to już minęło, ostatnie wersje nvidii i ati działają bez zarzutu - tak że w tym przypadku raczej winiłbym twój system a nie release scorpiusa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli system preferencji w ostatnich wersjach się nie różni, to nie może to być wina systemu, ergo system preferencji się różni, ergo wina aplikacji.

Instalowałem i uruchamiam jako administrator, zrobiłem już sporo kombinacji z wieloma pierdółkami... nie działa. Albo przeoczyłem coś durnego, albo naprawdę coś jest nie tak. Dodatkowo odkryłem, że zapisywanie też nie działa (nie pojawia się okienko zapisu).

A wersja 0.99.00b hula bez niczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w takim razie próbowałeś usunąc plik preferences.txt? zazwyczaj problemem są pozostałości po startej wersji - wystarczy wtedy skasowac ten plik i po problemie - jeśli to nie pomoże zgłoś problem na forum wings w sekcji bug reports.

 

I nie ma co ergowac - system preferencji się nie różni, jest to plik preferences,txt zapisywany w folderze danych aplikacji (nie mam zielonego pojęcia gdzie vista to trzyma - w xp jest to documents and settings/twój login/dane aplikacji/wings 3d/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czary, dziwy. Na całym kompie mam jeden taki plik, pochodzi z partycji z dawnym win XP i na bank nie odnosi się do obecnego Wingsa. Dla pewności go wyrzuciłem, dalej mam zapamiętane ustawienia mimo absolutnego braku tego pliku. Jest możliwość, by Wings zapisywał te dane w rejestrze? Przeszukałem cały i było tam kilka sporych wpisów w postaci hexów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie - na 100% wings zapisuje ustawienia w preferences.txt - pamiętaj że folder w którym znajdują się dane aplikacji jest ukryty - normalne wyszukiwanie go nie odkryje

sprawdzę to i dam znac

 

edit: ok w angielskiej viście katalog to C:\Users\\AppData\Roaming

 

po polsku pewnie będzie podobnie tylko przetłumaczone. Włącz sobie widok na ukryte foldery zanim zaczniesz szukac.

Edytowane przez marcin wuu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności