Skocz do zawartości

Pojazd 3d: Ford Mustang GT Roush


Krzych

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

interesujące kompozycje, bardzo fajny pomysł na efekty a nie "suche" rendery jak wielu robi.

 

fajny pomysł ze splashami ale trochę od czapy nawaliłeś ich, w shopie pdoerjzewam true? i to niestey widać.

nie wygłupiaj się, bo splashe naturalnie wyglądają i pasują w całości, co ci w nich nie pasuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie wszystko wygląda.

Szkoda tylko, że pomysł nie autorski. Troche za duża "inspiracja" jak dla mnie.

Oceniając sam model, widać gołym okiem rozbieżności względem oryginału.

Wrażeniowo praca może i fajnie, ale jak sie już zgłębi jak została wykonana i przyjrzy sie modelowi to pozostaje niesmak ...

 

Nissan%20Gtr%20Front%20Pose%20After%20Rain%20In%20Black%20Night.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inspirowany faktycznie mocno...

IMO Mustang jakoś bardziej pasuje mi do takiej scenerii niż GTR. O ile splashe wyglądają dobrze na pierwszym ujęciu, to już na 2. i 3. są za ostre i przez to nienaturalne - mogłyby być potraktowane lekkim motion blurem, albo po prostu odrobinę zmiękczone. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macku nałóż na siebie oba obrazki popatrz na refleks światła na wodzie nawet kolor jest ten sam przed samochodem to się dowiesz o co chodzi przepraszam są zastosowane te same podłoża. Sorrky to już nie jest inspiracja ;) a Pisanie przez autora ze taki efekt w 3d to jest kłopot to przepraszam brak znajomości tematyki symulacji cieczy :P Efekt banalny Jak się korzysta z PheonixFD albo RealFlow. Przepraszam dawania za ta prace front to duża niestosowność w stosunku do prac które w tym dziale na front zasługują i są w 100 % samodzielne

Edytowane przez skalpel3d
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Maciek Jutrzenka Ty chyba od tych abstraktów już nie widzisz na oczy za dobrze ;) Może dla Ciebie takie zabiegi to normalka i nadal inspiracja. Dla mnie sytuacja w której bierzesz grafike i podmieniasz auto, a całą reszte zostawiasz to nie jest inspiracja. No i wiadomo... W blenderze da sie lepiej ;)

 

Krzychu

Można wziąć temat "auto w deszczu" i podejść do tematu na swój sposób. 1 render pomijam bo jest kopią 1:1 oprócz wstawienia innego auta (ale splashe i wszystko inne nie ruszone). Za to 2 i 3 render widać ze już coś było robione przez autora i to jest spoko. Uczy sie i idzie do przodu. Tylko mniej kopiowania a wiecej analizy i swoich testów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejność renderów była odwrotna. Pierwszy powstał trzeci render, następnie szukając odpowiedniego podłoża do drugiego natchnąłem się na powyższą mazdę, która idealnie wpasowała się w koncepcję i zainspirowała mnie do zrobienia pierwszego rendera i wykorzystania nawierzchni. Efekty wody (kałuże, rozpryski) są zrobione w photoshope przy użyciu odpowiednich pędzli i tekstur, które również można znaleźć w sieci i nie ja jestem ich twórcą.

Nie posiadam ww. pluginów. Próbowałem z PF i innymi efektami dostępnymi w maxie, ale rezultat był niezadowalający

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności