Skocz do zawartości

Pojazd 3D: TigerI


Filip

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 57
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam nowego user\'a ! zalozyles 2 razy ten sam temat ale na szczescie tu cos widac !! :D jak tak dalej pojdzie to zakonczymy dominacje samochodow na forum... co do pracki to calkiem przyjemna !! przydaloby sie jakies inne ujecie i referki ze zdjeciami oryginalu aby mozna bylo ocenic wszelkie walorki pracy...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

darkelf: jesli to ma byc muzealny exponat to raczej bez dirta :D. Kustosz by sie chyba zastrzelil :P. Warunki bojowe wymagaja dirta szczegolnie ze to chyba na Afryke ten Tygrys jedzie (ew. juz jest :P)

 

A kolor fakt ze troszke nie pasuje, troche nasycenia zdjac i chyba powinno byc lepiej :)

 

Zmien temat bo bedzie zle z tym threadem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprawiłem gasienicę ???

Macie rację z tymi texturami i dirtem,ale

zacznę je robić jeśli model będzie w 100%

skończony.Jeśli znajdziecie jakieś błedy piszcie.ps przepraszam temat:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by Filip

[..]

ps przepraszam temat:(

 

problem już zauważyłeś, więc teraz zmień temat na odpowiedni.

Jeśli nie wiesz, jak - zapoznaj się z regulaminem forum: tam wszystko jest opisane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no kolor napewno zdecydowanie lepszy!!!!...tylko mnie nie wez za speca od lakierow :D ja co najwyzej to sie ogolnie czolgami zajmuje :P

jeszcze fajniej wygladalby troche podniszczony bo narazie to on taki prosto z fabryki i wojne to chyba tylko na obrazkach widzial ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FAktycznie wyglada jak z kartonu, moze dlatego ze ustawiles go i oswietliles go tak jak zazwyczaj sa oswietlone takie modele (wystarczy wejsc na strone z modelami). Jestem prawie pewien ze jakbys go wtopil w jakies otoczenie (no i ciut poprudzil textury) wszystko byloby OK !!

 

Pracuj dalej to moze byc bardzo fajna scenka !!

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No modelik fajniusi ale wyglada jak zabawka. Wedlug mnie to nie wina materialow tylko kamery bo jest za wysoko nie czuc wielkosci itd. Obniz troche kamere mniej wiecej na wysokosc ludzkich oczu i otoczenie koniecznie musi byc bo nie ma zadnego punktu odniesienia do proprcji.

 

Pozdro[piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim.[lol2]Nie przesadzajcie z tymi pochwałami:DModel wymaga jeszcze

wielu poprawek.Poza tym maxa znam od pięciu miesięcy.Textury są tylko wstępnie zrobione.:(ps napiszcie co sądzicie tym widoku?????????????????:(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się wypowiem tyko odnosnie gąsienic.

1. wygądaja dla mnie płasko jak z bump muppingiem. :-(

2. prześwity pomiędzy poszczególnymi segmentami gąsienicy mile widziane. Po ich zrobieniu sądze, że pierwszy podpunkt byłby nieaktualny.

3. Nie ma takich małych kółek u góry podtrzymujących gąsienice? Bo pierwszy raz widzę, aby gąsienica była taka oklapła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dowalileś !! Brawo !! :D:):P[lol2][piwo]

Bardzo mi się podoba, chociaż trochę bardziej w kierunku fotografa :P powinieneś obrucić model...teraz wygląda jakby lewą gąsienicą wpadl w dziurę...:P:D

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc

 

masz wersje w kolorq??

Moze powiem co ja bym zmienil, a czy ty sie z tym zgodzisz czy nie to juz Twoja sprawa. Po 1 znalazlbym inny obrazek na tlo, duzo wiekszy (wiesz wieksze wyglada bardziej przekonujaco). Po 2 to lekko bym gasiory znieksztalcil (one nigdy nie sa prosto ulozone, nawet podczas jazdy). Po 3 dodalbym cos w tle. Bo jak na to patrze to mam wrazenie jakby trwalo jakies szybkie natarcie niemcow na jakas pozycje aliantow... no ale czar znika po z tylu nie ma nic. Dodalbym wiecej czolgow, jakies wraki sprzetu a moze i piechote. Piechote oczywiscie w ps mozna dorobic. Hmm co Ty na to zeby jakies wybuchy na okolo czolgu dodac, to by jeszcze bardziej podkreslilo \"dynamike akcji\". Nie wiem ile zebrales materialow ale poszukaj duzo wiekszego zdjecia na tlo. Ja bym tak zrobil. Oczywiscie mozesz sie z tym nie zgodzic no ale jak chciales zebym cos napisal to pisze ;).

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności