Skocz do zawartości

Wiz: Exterior by night


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Bardzo fajny światło i render, ale jeśli to jest komercyjna wizka to jest za mało komercyjnie.

Przydali by się jacyś ludzie, jakieś życie. Blur drzewa bardzo nienaturalny. Ja bym zmienił trochę kadr aby pokazać szerszy kontekst budynków i nieco bliżej kamerę.

 

Ogólnie fajnie. Ode mnie 4*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pionier - dzięki!

tomek - wszystko jest tutaj 3D, poświata światła, zamglenie to render fraya. Potem lekka postprodukcja w photoshopie jak rozmycie gałęzi, podbicie kontrastu.

Bonifatz - widzę, że rozumiemy się bez słów :)

Piotr - wierz mi, innych komercyjnych widoków jakie zostały zrobione dla tej inwestycji nie chciałbyś oglądać, chyba że po raz milionowy mile zaskoczy cię błękitne niebo i matki z dziećmi w wózkach :) Szerszy kontekst był właśnie w pozostałych widokach. W tym ujęciu to architekt dał mi wolną rękę i czas na realizację tego widoku. Przy naświetlaniu wieczorem w relalu zdjęcia, ludzie raczej się nie zarejstrują. Polecam lekturę ze wspaniałymi referkami jak np. Architecture Now, którykolwiek tom. Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

simonhc - dzięki za odwiedziny. Daj jakąś kontrę :)

Piotr - jest konto główne, że tak powiem firmowe oraz moje imienne "Neb" z kótrego odpowiadam jako autor tej wizki. Z podobnym avatarem może się pojawić jeszcze remanent, który jest w naszym zespole i też wystawia tutaj swoje prace. To wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piknie, chcialbym strelac takie wizki :) bardzlo fajnie graja kolory na plaskiej elewacji, rozbijajac nude. no i dobor sztucznego swiatla, kolory. pysznie. ja na twoim miejscu mzoe nie szedl bym tak w fiolet, ale w calosci super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no klasycznie, jednak w granaty,cyjany, niebieski. kiedys uslyszlaem - moze glupia opinie, ze fioletowe noce, czy zachody slonca kojarza sie jakby w drukarce zabraklo ktoregos skladnika haha. wiem ze to glupie:)

Nie mniej jednak podoba mi sie polacenie kolorow - cyjan, niebieski, z bezami, pomaranczami, lekkimi rozami :), aczkolwiek samemu mi to jeszcze nie wychodzi nigdzie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

remanent nie dokazuj :)

Morphe - kolorystyka i tonacja wizki to próba zasymulowania efektu jaki daje długa ekspozycja na filmie analogowym lub w aparacie cyfrowym, lub użycie specjalnego filmu fotograficznego. To nie mój wymysł :)

Pionix - dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gonzo - dzięki! wszystko trzyma pion, to o czym piszesz to złudzenie po prostu.

morphe - nigdzie się nie chowaj :) wymieniamy tu doświadczenia, dlatego napisałem o kolorystyce "od kuchni", naprawdę polecam kupno któregoś z tomów Architecture Now z wydawnictwa Taschen. Referki znakomite.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności