Skocz do zawartości

[trailer] Spider-man 3


xeav

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 75
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Hmmm... mam wrażenie, ze w tej części będzie pokazana historia walki z Sandmanem, oraz historia z symbiontem i skompromitowanie Eddy'ego, oraz jego połączenie na koniec z symbiontem i powstanie Venoma. Niewykluczone, ze sam Venom jako wróg numer 1 pojawi się dopiero w częsci IV..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W porównaniu do części I i II, ta może być na prawde dobra. Efekty na razie jak dla mnie wyglądają ok (choć może sandMana mozna by dopracować...ale jest jeszcze pół roku do premiery więc chyba coś z tym zrobią). Czarny Spider-man fajnie wygląda:). Ponoć ma być 4 przeciwników...Venom, SandMan, GreenGoblin...i ktos jeszcze. A co do Venoma...to tez miałem nadzieję, że pojawi się on jako "Eddi"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że Venoma nie pokazali. Teraz nie obejrzę trailera i nie będę wiedział, aż do maja jak będzie wyglądał. Rozsiądę się ultra-wygodnie w kinie i będzie ultra-uczta. ;)

 

CzAk1 -> w teaserze pojawia się postać, która mówi: "Parker?" patrząc ze zdziwienem w górę. Podejrzewam, że to jest właśnie Eddie Brock. Wcześniej widać Parkera jak przy dzwonie zdejmuje kostium. Wniosek z tego, że się pozbywa sybmiota, bo w końcu w komiksie tak samo go zostawił, a chwilę po tym powstał Venom.

 

A co do Venoma...to tez miałem nadzieję, że pojawi się on jako "Eddi"

Nie ma innej postaci Venoma :). Jest Eddie+Symbiot=Venom. Parker+Symbiot=Spiderman, Cassady+Symbiot=Carnage itd ale Venom jest tylko jeden.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nie ma innej postaci Venoma :). Jest Eddie+Symbiot=Venom. Parker+Symbiot=Spiderman, Cassady+Symbiot=Carnage itd ale Venom jest tylko jeden.

Miałem na myśli, że pojawi się Venom jako Venom...czyli chodzi mi o Venoma, a nie o Venoma czyli, że Spider-Mena;) (wszystko jasne?!)

Pomyślałem sobie, że zobacze jak to będzie z tym Eddim i zerkne na liste Aktorów. Ze zdziwieniem stwierdzam, że nie widze tam Eddiego:|...ale może to po prostu nie oficjalna lista płac. Zobaczymy przy następnym trailerze;)

aktorzy

Tobey Maguire: Peter Parker / SpiderMan

Kirsten Dunst: Mary Jane Watson

James Franco: Harry Osborn / Hobgoblin

Thomas Haden Church: Sandman

Topher Grace: Venom

James Cromwell (I): Generał Stacey

Bill E. Rogers: Dowódca oddziału żołnierzy

Elizabeth Banks (II): Betty Brant

Robert N. Anderson: Technik - laborant nr 7

Tim De Zarn: Philip Watson

Bill Nunn: Joseph 'Robbie' Robertson

Jodi Benker: Gość w kubie nocnym

Alex Kalognomos: Fotograf "Daily Bugle"

Andy Bale: Kierownik OsCorp

Adrian Lester: Naukowiec

Mageina Tovah: Ursula

Theresa Russell: Pani Marko

Dawn Marie Anderson: Pielęgniarka #2

Bryce Dallas Howard: Gwen Stacy

Dylan Baker (I): Dr Curt Connors

J.K. Simmons: J. Jonah Jameson

Ted Raimi:

Wilson Better: Chess Bully

Mark Kubr: Oszust #1

Tanya Sinovec: Kelnerka w klubie jazzowym

Jennifer Weston: Pielęgniarka

Jason Paquin: Tancerz w klubie jazzowym #2

Richard John Walters: Barman w klubie jazzowym

Tammi Sutton: Gość w klubie jazzowym

David Kilde: Policjant z New Jersey #1

Jacob Head: Oszust #1

Aliane Baquerot: Tancerka

Terrell Anthony: Technik - laborant nr 6

Claudia Katz (II): Asystentka Robbiego

Brittany Paige: Pielęgniarka

Daniel Gillies: John Jameson

Eugene Kim: Klient baru

Tim Maculan: Reżyser

Rogelio T. Ramos: Lekarz

Laith Nakli: Prezenter wiadomości

Charles Moore (I): Biznesmen

Christina Cindrich: Technik - laborant

Rosemary Harris: Ciocia May

January Welsh: Klient

Toni Wynne: Pracownik "Flirty Bugle"

Paul Terrell Clayton: Technik

Aimee Miles: Kelnerka w kawiarni

Cliff Robertson: Ben Parker

Shelly Valdovino: Gość w klubie jazzowym #1 (głos)

Ricarte Rivera: Tancerz w klubie jazzowym

Carolyn Neff: Technik - laborant nr 3

Edward Padilla: Technik - laborant nr 5

źródło Filmweb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się od razu rzuciło w oczy ponowne ********* kostiumu - nie cierpię tych interpretacji filmowych. W jedynce i dwójce pjęczynki Spidera były wypukłe i gumowe (?) - wiadomo Parker to był hollywoodzki krawiec z zawodu, ale z symbotycznym strojem to już całkiem przegięli. Skąd u licha białe tym razem pajęczynki? Spider-venom był przecież calutki czarny z wyjątkiem białych oczu i paru wstawek typu logo, a tutaj to wygląda jak normalny Spider-man w wersji monochromatycznej pheh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ArTooRo -> tak na 100% to wyjdzie w praniu jak to wyszło. IMHO z tego co wywnioskowałem do tej pory to fajnie, że tak zrobili, bo powieje świeżością i różnorodnością (Venom i Spider-man w symbiocie wyglądali bardzo podobanie, nawet w jednym komiksie MJ pomyliła ich). Z jednej strony spokojny i opanowany Parker, a z drugiej szaleńcze połączenie Brocka i kosmity. Mniam!

(choć były słowa w teaserze "What happend to You Peter?" czyli pewnie Parker nie będzie taki spokojny i opanowany, zważywszy, że chciał całować inną Kobietę niż MJ, pewnie to wpływ symbiota na niego i po części też pewnie dlatego go odrzuci, OMG rozpracowuję fabułę ;) )

 

Shogun 3D -> a to może być całkiem możliwe ;) Vadera grały już 4 osoby (nie licząc kaskaderów i młodego Anakina ;) ), gdzie tylko w starej trylogii były to trzy osoby.

 

Tullaris -> true, true, i tu mnie masz :]

 

CzAk1 -> jak słoneczko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leru, może masz rację, ale nadal mam wrażenie, ze gdyby Eddie były osobną postacią, to bylby na liście płac.

Przecież gdy Andy Serkis grał Golluma (młodego rownież), oraz King - Konga (w obu przypadkach postaciom tym dawał ruch w mocapie), to wyraźnie było napisane: Andrew Serkis as Gollum/King Kong.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się od razu rzuciło w oczy ponowne ********* kostiumu

...

Spider-Man+SYMBIOT(dorbna poprawka:P) był przecież calutki czarny z wyjątkiem białych oczu i paru wstawek typu logo, a tutaj to wygląda jak normalny Spider-man w wersji monochromatycznej pheh.

 

NO DOKLADNIE TO SAMO MYSLE:/ tutaj wylgad spidera+symbiot...

a co dostalismy w teterze?...ten sam kostium tylko mono;/(jak ktos zauwazyl)

395px-AmazingSpider-Man252.jpg

no nic poczekamy oby VENOMA nie spaprali;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tullaris, ok, mnie też jako kostium się to podoba bardziej, bo ma przynajmniej jakąś fakturę, ale... kurczę, troche zgodności z oryinałem by sie pprzydało. To Marvel to współprodukuje, maja wszelkie prawa autorskie Jima Lee i innych, więc nie muszą takich adaptacji odstawiać. Zresztą w cz. 2 i tak już sporo namieszali...

 

EDIT: Aspenboy: dziekuję. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

shogun to jest stan lee a nie jim lee ;p

 

a co do kostiumu, to w koncu jest symbiont zywy organizm z kosmosu i wyglad z komiksu jest jak najbardziej uzasadniony, tutaj wyglada to jakby symbiot obkleil parkera w kostiumie spidera co zreszta tak jest pokazane na teaserze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się w ogóle kostium filmowy nie podoba, jest plastikowy i efekciarski ale symbiontowy mnie nawet przekonuje, nie ma co się czepiać, szczególnie że zostało to sprytnie wykorzystane w scenie z odbiciem w budynku.

Eddie podobny do Parkera? jak kangur do mysz w kreskówkach:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh mnie denerwują takie duże odstępstwa od oryginału, ale zobaczymy i ocenimy całość jak wyjdzie. Będę musiał nadrobić dwójkę, bo po obejrzeniu jedynki dałem sobie spokój z drugą częścią, mimo że jestem fanem Spider-mana (a może właśnie dlatego :P). A tak swoją drogą to sprawdziłem tego aktora, który gra Eddiego, ponieważ go wcześniej nie miałem okazji nigdzie ujrzeć, i przyznam że "nieco" się różni od tego komiksowego - cóż nie można z czystym sumieniem powiedzieć, że jest to przypakowany blondasek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do kostiumu Spidera... nawet w komiksie nie zawsze powiedzmy Dr. Octopus wyglądał tak samo. Wymyślono go jako pana ubranego w pomarańczowo-zielony strój, w czasie kiedy Parker dowiedział się, że MJ jest w ciąży to Octopus już miał na sobie biały gajerek.

W filmie Octopus wyglądał również inaczej, tak samo jak GreenGoblin (co już w ogóle jest absolutną wariacją komiksowego alterego Normana) i tak samo jak Harry wygląda już inaczej. "Przekłamania" w I były chociażby dlatego, że Osborne nie miał żony - w komiksie miał (płakała po utracie najpierw męża, a potem syna).

 

IMHO te przeinaczena mają swój urok, to samo ze strojem Spidera+Symbiot. Najzwyczajniej w świecie są to świeże pomysły, które według mnie warto poznać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiany w adaptacjach są czesto nieodzowne, a już na pewno w przypadku gdy się adoptuje serial ciągnący się kilka dekad. Jakoś trzeba sporo materiału upchnąć w 90 czy 120min, więc trzeba wycinać, zmieniać i kombinować. Stroje też trudno przerzucić żywcem z komiksu, bo co się wtedy dzieje widać w starych filmach o spidermanie, to ja już wole gumowy kombinezonik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóz...a mi się strój podoba:). Jest fajny, efekciarski, widać, że podrasowany przy pomocy efektów róznych różnistych...ale fajnie wygląda. A dla czego wygląda jak kostium czerwony...tylko, że czarny;) Wydaje mi się, że twórcy filmu zrobili cosik takiego iż symbiot wlazł pod kostium...a nie tak jak w komiksie na kostium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W komiksie symbiont w pełni zastępował kostium i to nie tylko pajęczy, ale każdy, co widać po Venomie: potrafił brzybrać dowolny strój (np. policjanta).

Mnie tez wkurza ta heca z pajęczyną: Peter przeciez sam ją wymyslił, zmajstrował i umieścił w pojemniczkach na nadgarstkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech... szukacie dziury w całym. Film jest spoko, i choć są pewne niedociągnięcia, czy różnego rodzaju przekłamania to to mi nie przeszkadza wcale, ba, nawet dodaje to pewnej świeżości tak jak napisał Leru.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baldack ja wiem, że nie powinno się niektórych rzeczy zmieniać, ale jednak jeśli już zmienili to nie wolno nad tym ubolewać, bo to zabije całą przyjemność z oglądania tego filmu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na nieszczescie wyglada, ze bedzie mial ta teksturke... przyjzyj sie dokladnie screenowi powyzej (lub na poprzedniej stronie :P )

btw: jedna rzecz mnie ciekawi, co oni beda robic przez rok do premiery filmu ? Bo na trailerze wyglada jakby juz byl w zaawansowanej fazie post-produkcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności