Skocz do zawartości

teczka3d: klicek art dump


KLICEK

Rekomendowane odpowiedzi

Jest w pl jakieś żywe forum na którym solidny timelaps zbiera więcej niż dwa komentarze? Czy kraj już poleciał w humanistyczne nic nie robienie i zainteresowanie młodzieży jest po prostu marginalne?

 

A jest gdzieś na świecie takie forum?

Najbardziej żywe wydaje się zbrushcentral, ale tam też pojedynczy obrazek zbierze co najwyżej około dwóch stron komentarzy jeśli jest dobry.

Fora umierają. Za komentarz czy praca się podoba służy teraz "like" i "add to favourites".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle wszystko miażdzy suty ;) Podobają mi się ciuchy, spodnie - posiłkujesz sie marvelousem czy tradycyjne rzeźbienie? Ostatnio trochę probowalem w tym sofcie szyć i wychodzi dobry mix z ZB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swietne te sculpty i tak jak ktos juz wczesniej wspomnial jestem pod wrazeniem panowania nad bryla. BTW ile brushy uzywasz w swoim workflow (wiem ze zalezy jeszcze co rzezbisz) ale w tym timelapsie z wiedzmia wyglada jakbys ograniczylas sie do 3-4 bruszy :) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krzys!3k - dzieki, faktycznie jak teraz patrze to cos w tym jest :)

michalo - prosta scena w vreju, ciagle mysle zeby ja zmienic ale jakos ostatnio wypadlem z renderowania.

Pawelkos - 3-4 brushe uzywam przez wiekszosc czasu : standard, move, czasem troche cleja, duzo trimdynamica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość fishinthewater

Dołączam się do wszystkich ochów i achów, światowy poziom.

Interesuje mnie tak jak i Hatt3ra czy używasz md przy robieniu szmat?

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ajc zapomnialem odpisac, nie nie uzywam, wtakich pracach dla siebie wole sie podszkolic w modelowaniu szmatek. Chociaz czasem sie zdaza z lenistwa :) prawda jest taka, ze w wiekszosci przypadkow(jaknie masz gotowych wykrojow) czas przygotowania tkaniny jest taki sam jak jej wymodelowania (no plus minus)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

floo - bardzo zadko, raczej staram sie przygotowywac, chyba ze robie spida.

krzys!3k - dzieki :) fajnie wyszlo

2013- nie pamietam dokladnie, kilka dni po pracy tak mi sie wydaje na pewno nie dluzej niz tydzien, 2-3 dni max

 

tu moj modelik do anomaly 2

 

attachment.php?attachmentid=95868&stc=1&d=1405374511

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle miazdzysz!

 

Planujes kiedys jakies tutoriale zrobic znowu jak to za dawnych czasow bywalo? Mysle ze niejeden by wysuplal kilkanascie dolcow... Mega zaluje ze nie mam juz tych twoich starych tutkow do Zbrusha (ostal mi sie ten klasyk do Wings3D :D Mam nadzieje ze nie masz nic przeciwko tego ze go sobie uploadnalem na tube https://www.youtube.com/watch?v=V4PHxO57kBM&list=UUaqSglZKLcdp6uHtXgngnMQ )

 

Pytanie numer dwa - dlaczego link na strone domowa przekierowuje na jakas japonska, dziwna stronke..?

 

[edit]

Znalazlem te stare tutoriale - linki wciaz dzialaja :D Jakby ktos chcial sobie przypomniec ile opcji w ZB bylo kiedys:

http://max3d.pl/forum/showthread.php?t=35770&p=504819&viewfull=1#post504819

Edytowane przez Nezumi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok nie rozumiem tej zajary na tego dinka, wygląda jak sprzed iluś lat... za to wcześniejsze pracki owszem super, facet z fajką, facet z zakupami:) wszystko bardzo charakterne i miłe dla oka..aaah i ta gęba potworka (nie wiem jak ją nazwać ale jest nad facetem z siatkami :) tak jak wiele gęb wcześniej - dla mnie bomba :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności