Skocz do zawartości

saharaam


saharaam

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 198
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

kolor , walor, kompozycja, jak dla mnie wszystko super, za cienki jestem żeby sie czegokolwiek czepiać :P :P, podoba mi się jak kontrastujesz kolorem w swoich pracach, te czarno białe pracki maja super klimacik no i walor majstersztyk jak dla mnie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratki fronta, ładne rzeczy. Najbardziej podoba mi się ten gość z czaszką, może trochę bym jeszcze popracował nad jego pozą bo wygląda trochę w stylu: "takie tam z pola bitwy" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super design tylko buty mi trochę do reszty ubrania nie pasują, nie mam teraz pomysłu, w którą stronę można by je pchnąć, albo moze to tylko kwestia późnej godziny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha no Wwwoj zajebiscie by machała.

 

Obrazeczek i pomysl wyjebany, ale nie podoba mi sie jedna rzecz, mianowicie ulozenie rak. Skoro jej glownym ficzerem jest 6 rak to czemu jedna para jest praktycznie schowana ? Na tych wczesniejszych szkicach fajnie to pokazujesz (przynajmniej na 1,3, i 5) a na tym glownym dopieszczonym malo to widac. Chociaz teraz mysle ze moze fajnie, bo jest subtelniej? Cholera sam niewiem. Zamotałem sie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wszystkim!! I dzieki ogromne za fronta :)

 

@Wojtek, no boje sie ze moglaby byc bardziej niebezpieczna dla siebie niz dla otoczenia...

 

@Sebastian, ano tak, dokladnie! Wiem, dlaczego Ci to nie pasi, ale wlasnie w pierwotnej wersji to ona miala dwa miecze, dwie giwery i jakies mega buńczuczne gesty w pozostalych dwoch lapach, ale meczylo mnie, ze to przegiecie - wygladala jak madafaka z hinduskiej ikonografii. Przy takiej ilosci rak nie wszystkie zawsze musza byc wylozone na widoku, zdecydowalam sie pojsc w wieksza naturalnosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff, ledwo odgrzebalam ta teczke... Az wstyd, ze wracam z tak mala wrzuta

 

Ilustracja do Degenesisa stworzona w SIXMOREVODKA, pod czujnym okiem Geralda Parela i art directingiem Marko Djurdjevica:

EmTrCF1.jpg

Ukaze sie w ksiazce In Thy Blood - http://shop.sixmorevodka.com/de/degenesis-ger/14-degenesis-in-thy-blood-vorbestellungen.html

Ile sie przy tym nauczylam, to moje (chocby, jak wlasnorecznie zrobic naboje do pistoletu)

Edytowane przez saharaam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rewelka. Wszystko super, od kompozycji po rendering materiałów i nastrój. Może to tylko moje wrażenie, ale widać dość wyrażnie wpływy tego art directingu. Nie twierdzę, że to źle, bo pewnie projekt ma być wizualnie spójny, a pracy i Tobie wyszło to zapewne na korzyść, ale jestem ciekaw, na ile się z tym wrażeniem zgadzasz i co o tym sądzisz.

 

A te naboje to aby na pewno do pistoletu? Bo wyglądają bardziej na do karabinu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie tak. Takie mialam zalozenie, bo uwazam, ze grafika ktora wychodzi z SMV jest na kosmicznym poziomie i zwyczajnie chce sie tego nauczyc. Nikt nigdy mi nie powiedzial, ze mam sie trzymac konkretnego stylu. Sa wyrazne roznice miedzy pracami poszczegolnych ludzi, w obrebie jednej ksiazki chociazby. A juniorki, takie jak ja, staraja sie tylko dorownac poziomem :)

Jednak zawsze kiedy cos 'biore', chce tez dodac cos od siebie, wiec jest to mix tego, czego sie nauczylam w pracy przez ostatnich 6 miesiecy, i tego w czym sama sie czuje najlepiej. Wydaje mi sie ze wynika to tez z mojego pomyslu i sytuacji w tej ilustracji, tak sie akurat wstrzelilam z ta stylistyka.

 

Tak, tak, to sa naboje do karabinu, sie przejezyczylam :]

 

Dzieki!

Edytowane przez saharaam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha, nie wiem czego mozna by sie ode mnie nauczyc, ale staram sie :)

 

Ciezko mi powiedziec ile praca nad tym zajela, bo pracowalam nad tym pomiedzy innymi rzeczami. Mysle ze nawet do 30h, ale to glownie dlatego ze przeprowadzilam duzo prob zakonczonych niepowodzeniem :) Walka z perspektywa. Prawie caly dzien zajelo mi zblokowanie wszystkiego... itd itp Tak jak napisalam wczesniej - duzo sie przy tym nauczylam ;)

Dzieki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kozak, czekałem na pierwszą wrzutę ze studia i jest ekstra. Moim zdaniem super wpasowane w styl SMV ale widać twoją własną "rękę". Najbardziej mi się podoba oświetlenie całej sceny- pokazuje mocno sylwetkę ale i podkreśla mniejsze detale. Czekam na więcej! Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kyrie, czystosc kreski absolutnie nie ma znaczenia, u mnie w ogole proces nauki rysunku wyglada odwrotnie, bo kiedy zaczynalam bylam strasznie dosrana z liniami i wszystko bylo picus glancus, ale tez mega sztywne i bez zycia. Teraz dopiero sie ucze odpuszczac, ale jeszcze dluga droga przede mna

@Soulinka dzieki! w sumie tez chcialabym wrzucac czesciej ale tak jakos ciagle rysuje do szuflady :]

 

No to sru

6AlVAov.jpg

Khk7dSk.jpg

n26zolH.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie widać u ciebie tą "lekkość" i swobodę której nie da się oszukać i musi być ona wypracowana latami. Nawet takie proste szkice są już mega czytelne i fajnie oświetlone co też robi robotę. Widać, że ciągle się rozwijasz - oby tak dalej! Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności