Skocz do zawartości

Teczka 2D - Wojtek Fus


WojtekFus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

wczoraj Anthony Jones stremował w HD więc pewnie się da , swoją drogą świetny stream :)

 

Wczoraj te szkice postaci co robiłeś to już zadanie domowe od Hamptona ? Czy to coś ala ćwiczenie zanim wpadniesz w ręce nauczyciela ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@albinoski1989 - W takim razie dzisiaj wypróbujemy HD :D

 

@grass - Tak jest to było zadanie domowe. Staram się wynieść jak najwięcej z wykładu, więc dziś obejrzałem go sobie drugi raz i czuję, że przy dzisiejszych ćwiczeniach pójdzie znacznie sprawniej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie jakość dźwięku na twitchu była absolutnie nieakceptowalna, chociaż może to kwestia jakichś ustawień po stronie strimującego (np. Wojtek nie odznaczył ptaszka przy 'chcę brzmieć jakbym strimował z budki telefonicznej i puszczał muzykę przez pcspeakera'). Gdybym miał dwa monitory, to pewnie chętnie oglądałbym obraz ze streama w HD, ale na obecną chwilę jakość wideło na livestreamie mi osobiście wystarcza, a chociaż jestem w stanie zrozumieć co mówi... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy jest sens przejmować sie jednym widzem gdy jest ich około 50? troche śmieszne nie sądzisz? taki lvestream jest przede wszystkim dla autora, który malując na żywo w obecności widzów może się czegoś dodatkowo nauczyć bo nie zawsze sam dostrzeże błędy, a wg mnie jakość tych filmików jest wystarczająca przynajmniej dla mnie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, trochę mnie to kosztowało, żeby zamalować tamten obrazek i sprowadzić go znowu na etap szkicu. NO, ale jak wyciągać wnioski to wyciągać do końca. A więc próba naprawienia oświetlenia... I wiadomo, detal gdzieś zniknął, trzeba będzie przywrócić. Starałem sie również pójsć za radą Omena i myśleć bardziej w kategoriach plamy niż obrysu/rim lightu.

 

X8XqKkY.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co dzieje Ci się ze światłem w tym obrazku to sajgon, skąd ty wyczaiłeś niektóre snopy nie wiem ;)

Zrobilem 3 min over, tego dzika odpusciłem sobie z racji tego że poległ on juz na etapie designu IMO. przydałoby się wiecej świadomosci, wiem ze chcesz pokazać ryj tej babki bo przysiedziałeś nad nią, ale doswietlenie strony która powinna być ciemniejsza autoamtycznie mówi że tam po prawej wcale nie ma ognia..

 

tethnho0a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lisu - Dzięki wielkie za overa! Jak na razie wycofuje się z tej pracki. Wracam do podstaw i może przy następnym podejściu trochę bogatszy w doświadczenie wygram z tą ilustracją :)

 

Postanowiłem powrót do większej ilości studiów (kopiowanie masterów i szkicownik), więc digitalowy spam, możecie uznać za zakończony :D Poza tym praca plus freelance skutecznie mnie stłumi jeśli chodzi o jakieś osobiste twory. Spodziewać się można jedynie skanów z moleskine'a. Dziękuję wszystkim za odwiedziny i wsparcie!

 

Tutaj w ramach ciekawostki - setki prac Sargent'a i Zorna. Zapisywać póki jest online! :D

 

http://dropcanvas.com/jpaxp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łooo Panie xD Jak tylko rozgryzę czym mam robić zdjęcia skejczbuka i kupię sobie nowe miękkie ołóweczki, bo mi stare gdzieś wcięło, to bankowo trochę tam pospamuję :P

Genialny pomysł milordzie :D

I faktycznie... ilość osób przytłaczająca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

japierdziele, trzeba będzie szkicownik skombinować. Działasz z pewnością ludziom na ambicje, tak trzymaj ;)

 

takie pytanko, co to za niebieska kredka w poście 1033? Jakaś super hiper specjalna, czy po prostu kredka?

Edytowane przez Diem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności