Skocz do zawartości

Teczka 2D - Wojtek Fus


WojtekFus

Rekomendowane odpowiedzi

Wow :) a tego to nie wiedziałam ,że dla takiej szychy pracujesz :) Wielkie gratulacje :D myslę ,że to była kwestia czasu kiedy w końcu Cię porwą do wielkiego świata :D więc trzymam kciuki za dalsze sukcesy !

PS. Prace rewelacyjne :) bardzo fajne wrażenie daje ten pędzel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Hejo, niezły ten efekt z postu #1050. Z CGMA też niezłe ćwiczonka. Wykupiłeś master klase? (Analytical Figure Drawing: Hands/Feet/Head/Composition może?).

Ja to ostatnio z tych półgodzinnych sampli wyciągam ile się da.

Portrecik całkiem lekki i przyjemny, jakby biała kredka na czarnym kartonie, a u laski tylko nie jestem pewien co do ustawienia uszu, a tak poza tym to takie studium trochę nie w Twoim stylu. Więc na plus że coś w innym stylu niż zwykle.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądnąłem dużą część Twojej teczki. Zeszło mi dwa dni. I:

1. Brawo!

2. Droga jaką przebyłeś inspiruje. To dla takich rzeczy człowiek wstaje przed 6.00 rano, żeby jeszcze przed robotą porysować.

3. Brawo!

 

Pozdrawiam,

AQ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No. I dostalem wize w ambasadzie, wiec jeszcze tylko ICE i 4 kwietnia zaczynamy semestr w Watts Atelier w slonecznej Californii. Nie powiem, ze sie nie ciesze.

 

@Sidre Dzieki!

 

@Swiezy Tak jest, wykupilem Master Classe u Hamptona ale o nazwie po prostu Analytical Figure Drawing. Polecam serdecznie!

 

@Igi Tak to jest z eksperymentami, czasem sie trafi, czasem nie. Dzieki za odwiedziny!

 

@tomzar haha, ujecie z dokladnie tej samej sceny, jednak na kilka sekund przed kadrem, ktory malowalem. A i milo mi, ze da sie poznac z jakiego filmu kadr...

 

@Urbanboogie Danke!

 

Cwiczenia z Master Class

 

NoJzIwS.jpg

 

I taki twor na odpoczynek od conceptow

 

oMA8cGV.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że kurs przyswajasz i daje efekty. Na powyższym obrazku widać, że bardziej świadomy bryły się stajesz.

 

Brawo, brawo.

Co tam na ziemi Arnolda będziecie porabiać?

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekstra sprawa taka wyprawa, życzę powodzenia i liczę na jakieś sprawozdania na maxiku=]

 

A co do pracy to zgrzyta mi trochę to boczne światło, może dlatego że brakuje jego źródła które przy takim blasku powinno być chyba dosyć silne, no i trochę spłaszcza fajną bryłę całej postaci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rice: no tez tak myślę, tylko pytanie czy taka operacje robić skalpelem czy nożem stołowym ;]

 

chodzi mi przede wszystkim o udo bo wyżej poszło ładnie

Edytowane przez Bedyk
wed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@panRebonka - Dziekuje za odwiedziny! To prawda, ze tej pracy jest troche, ale naprawde zwraca sie w nadmiarze :)

 

@asdaq - Dzieki! Ciesze sie, ze dostrzegasz w tym jakas historie :) Moge uznac to za maly sukces :D

 

Takie cos z wczoraj. 3h.

 

1TLEi2v.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najs. Tylko prawe oko tej Pani tak jakby przechylone.

 

Poprzednie prace mega. Koncept pojazdu świetny: kadr, światło, kolor bombowe.

A potem kontrastowy swobodny szkic postaci w zbroi. Idziesz jak przecinak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@asdaq - Dzieki wielkie!

 

@grass - No sam w to nie wierzę, haha :D

 

biglebowski - Dzięki! Chyba muszę praktykować przynajmniej 3 godzinny odpoczynek od pracki zanim ja wrzucę. Zawsze wyjdą tego ypu niedoróbki. Dzięki za feedback.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od początku tej teczki było widać, że będą z Ciebie ludzie. Chociaz może bardziej adekwatne byłoby tutaj stwierdzenie "tytan pracy":) Narysuj coś paskudnego, coby EthicallyChallenged czy inny wujek Łamignat nie musiał się pastwić nad Twymi dłońmi;)

Powodzenia i oby tak dalej albo i lepiej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności