Skocz do zawartości

takashmen maluje.


takashmen

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki panowie!

 

Hangout jak najbardziej, dajcie znać kiedy komu pasuje i możemy organizować :)

 

Poprawiłem pracę z poprzedniego posta i dorzucam dwa wipy, pierwszy to prosta kompozycja do następnego kolorowego malunku i line art który powoli robię, peewnie na tym się nie skończy ibede go jescze raz poprawiał, bo jak na razie za bardzo wrażeniowy jest, co sądzicie?

 

lrReqks.jpg

 

GZzmmKY.jpg

 

9Kt0JJB.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolorystyka tego pierwszego jak najbardziej do mnie przemawia, uwielbiam ten klimat.

Fajnie działa to niebieska światło, chętnie zobaczyłbym to jeszcze bardziejwykończone, chociaż już teraz mi się bardzo podoba.

 

Przy lajnarcie lekko rozjechały Ci się schody ale liczba szczegółów wzbudza respekt ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BetiiX, nie wiem czy masz fb, jeśli nie to daj jakeiś namiary na Google+ jak będziemy coś robić to dam ci znać :)

 

@elwiko: bardzo dziękuje, tumblr jest lekko przeze mnie zaniedbany, najbardziej aktywny jestem na fb albo na blogspocie, szkoda mi czasu na ogarnianie więcej niż 3 stron.

 

@Tomasz: Dzięki! patrząc na ilość detalu jaki ma w rysunku, cięzko będzie utrzymać malarskość, na pewno kilka z tych konceptów wykończę, ale póki co jadę z konceptami. Zastanawiam się też nad stylem takiego obrazka, czy zostawić w pewnym stopniu linię widoczną, czy iść w pełen fotorealizm, czy może bardziej upraszczać, muszę pokombinowac z tym.

 

@Tomzar, ty weź nie próbuj nawet :D i dzięki!

 

Heh @Drax, nie rozpędzajmy się :P

 

Dzięki @Kalberos :)

 

@Maciek: sądząc po twojej wypowiedzi to coś złego że ci się kojarzą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mech solidny. Patent z gościem w sytuacji która nadaje charakterku scence jest ok, tylko zastanawiam się czy koniecznie musi być odwrócony w tę akurat stronę świata, która dużo zdradza widzowi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ramach sprawdzenia czy czegoś się nauczyłem przez ostatnie kilka lat, zrobiłem nową wersję sikającego gościa na mechu. Sama tematyka jest na tyle inna że nie mogłem się powstrzymać, wyszło lepiej niż poprzednia, poszedłem w inną stronę trochę ze światłem i z otoczeniem. Oto efekt:

Design robota można by jeszcze dopracowywać i męczyć, ale muszę wracać do bieżących projektów, przyjemnie było zrobić mały odskok w mniej poważne tematy :)

 

CyXFmQu.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plastycznie ciekawe ale nie widać przestrzeni na pierwszych dwóch planach. Ciężko przekonać oko, ze budynek po prawej jest na tyle daleko, że człowiek zmieściłby się na tych okalających strukturę schodach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plastycznie ciekawe ale nie widać przestrzeni na pierwszych dwóch planach. Ciężko przekonać oko, ze budynek po prawej jest na tyle daleko, że człowiek zmieściłby się na tych okalających strukturę schodach.

 

No nic się przed tobą nie ukryje :D masz rację ,poniżej trochę poprawiona wersja.

 

mysle, ze ten obrazek powinien zostac zrecenzowany przez klocucha ;D Podoba mi sie kolor i symboliczna przemiana osikanych kartek papieru w biale ptaki

Hahahaha xD

Niestety nie miałem tak głębokich przemysleń, ale teraz to widzę, dziękuję za wybitnie trafną interpretację mojego działa.

 

Dzięki Piotr Jamroz, masz rację z tym strumieniem, ponieważ jestem leniwy wywaliłem kartki.

 

 

Nowa wersja mecha + koncepcik maszyny przechowującej i czytającej dyski.

 

tM3DQkR.jpg

 

PP6jmts.jpg

 

oZEwDJa.jpg

Edytowane przez takashmen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maszyna slicznosc, musiałem przybliżyć, by zobaczyć czy renderowane czy malowane ;)

 

Hah, dzięki za komplement, gdzie tam malowane, troche fotek podmalowanych, po zrobieniu line artu :)

 

Ciąg dalszy zmagań z mechami, obrazki na dole to rendery z VR Gravity sketch, i efekt podmalowania w Photoshopie

 

O4AqZDC.jpg

 

I do tego wip z Fusion 360 konceptu z poprzedniego posta, zafundowałem sobie nienrzyjemne przeżycie jakim jest próba wymodelowania własnego koncepty xD

 

NzIPiMd.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co by tu...

Taki szkic , w przerwie od poważnych rzeczy 🙂

Jeśli chodzi o rzeczy z poprzedniego posta to udało mi się skończyć : wymodelować, wyrenderować i podmalować ten asset

A koncept robota przeszedł już 3 iterację, jestem po wymodelowaniu go w fusion, teraz materiały   w blenderze pokaże jak ogarnę, poprzednich wersji nie wrzucam bo mi się już nie podobają.

1868692105_TOPSYTURVYARTSTATIONJAMCONCEPTV1.thumb.jpg.69bf3b307245d14eab1ea00b0d3c0943.jpg

 

2026548272_futuRE_SYF_CLEAN_TECH_ANALYZATORSAMPLESDISCPAINTMERGEV4LR.jpg.d22dcea42d4c312e94fbf873087c61f1.jpg

Tak się prezentuje czysty render z octana

1744082229_SAMPLESANALYZRAWRENDERRendertarget_pass_BeautyLR.thumb.jpg.2f80c38b7fe81ea54ac6ca0aa9a45d10.jpg

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

 

Analizy kadrów z filmów

Kilka szkicy kompozycji prac które mam obecnie na warsztacie

Rzeczy z innych wątków, szkice twarzy, 2 maluny na speedpaintowe tematy.

sCreeKD.jpg

rU02UKu.jpg

Kompozycje:

en0bVD5.jpg

ICFiysy.jpg

oxID869.jpg

kK6S3t7.jpg

BLAZA FACES OVER V3 LR.jpg

BLAZA FACES OVER V1 LR.jpg

SYGIN AND LOKI PUNISHMENT MAX3D FORUM SPEED SKETCH V2 WIP 5 LR.jpg

SPEED_STUDY_MAFIA BOSS CLUB SKETCH V2 LR.jpg

Edytowane przez takashmen
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Wykończyłem jeden z czarnobiałych szkiców z ostatniego posta, specjalnie poszedłem w taki nudny overcast, w planach mam jeszcze jedno podejście do tematu z ciekwaszym enviro, światłem jaki i z mniej sztampowym designem pojazdu.

Do tego ćwiczenie z renderowania, pociągnąłem dalej postać z przedostatniego posta.

beXPcVc.jpg

JQj1DRf.jpg

Edytowane przez takashmen
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 5/25/2020 at 11:47 AM, ArnoldSzczesliwy said:

ja pierdziele co za kot, zazdro skilla.

Szczególnie podobają mi się te mechowe, troche może w stylu Jakuba Rozalskiego 🙂

Dzięki Arnold, lata grindowania, dużo tanich sztuczek i coś w końcu wychodzi 😄

Zróbmy tu jakiś ruch, z rzeczy które mi się nazbierały:

skończyłem ten czarnobiały z jeleniem, w tym alkurat przegiąłem z fotorealizmem i już wpadłem w takie problemy z pixel density że poddałem się, na pewno wrócę to tej  historii kiedyś, i jeszcze obrazek poprzedzający ta sama historia inny mood, dzieli je jakoś rok

Z rzeczy świerzych wróciłem do designu tego typka, zrobiłem kolejną iteracje jego designu, ale znowu nie jestem zadowolony, zgubiła mi się w tym wszystkim jego funkcja, więc w produkcji jest wersja kolejna (załączony WIP ), bliższa oryginałowi, z tym że dam mu takiego companiona, który będzie mu nosił bagaż ( dzieki Michaś xD)

A i od czasu do czasu powstają jakieś thumby czy inne szkice

sfVhl9y.jpg

sQcLWVN.jpg

zxp8Sv1.jpg

YavEUA4.jpg
ASPYmD7.jpg
kDhUK5d.jpg

wXlxSQ9.jpg

cRe9JPV.jpg

h3AhdtC.jpg

vxp5LbL.jpg

Q6kCNvD.jpg

qtw7Q2X.jpg

SATpYAt.jpg

pw965E8.jpg

Nd4eCFP.jpg

Edytowane przez takashmen
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności