Skocz do zawartości

Teczka 2D Kalberos


Kalberos

Rekomendowane odpowiedzi

Yndza dzieki

 

KaliditusZaliditey : no czasami to tak bywa :D

 

Zainspirowane reportażem z Syriii gdzie "Boga" nie ma śmierć to ich przyjaciel a najgorsze jest to w tym wszystkim że giną najmłodsi i nie da się z tym nic zrobić .

 

 

in_another_way_by_kalberoos-d652qvz.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że zamiast zakrywać wszystko kapturami i texturami spróbuj wziąć się za podstawy - dopiero robisz maturę, więc masz mnóstwo czasu. Sama żałuję, że 4 lata temu nie wzięłam się za to samo. Nikt nie będzie Cię krytykował jeśli będziesz wrzucał rysunki anatomiczne lub ćwiczeniowe jeśli o tym napiszesz i poprosisz o konstr. krytykę. Chowaniem do szuflady się niczego nie nauczysz. Nawet jeśli się zdecydujesz z tego się nie utrzymywać i traktować to jako hobby to i tak trochę podstawowej wiedzy nie zawadzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem Jameli wiem dobrze o tym, tutaj nie zakrywam teksturami nic bo użyłem pędzli które zrobiłem sobie po to by uzyskać efekt obrazu na płótnie jak w poprzedniej pracy taki eksperymencik .Mature pisze ale nie mam 19 lat tylko 26 i na pewno już nic w tej branży nie osiągnę . Chowanie do szuflady to w cale nie głupi pomysł i naprawdę się nad tym zastanawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

, tutaj nie zakrywam teksturami nic bo użyłem pędzli które zrobiłem sobie po to by uzyskać efekt obrazu na płótnie jak w poprzedniej pracy taki eksperymencik

 

ekhmm, przepraszam że się wtrące do dyskusji, ale jeśli wg. ciebie to co zrobiłeś ma być farbą na płótnie to polecam kupić płótno, czarną farbę, pędzel i poeksperymentować

 

https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/310024_408753185888674_1932795991_n.jpg

tak wyglądaja pociągnięcia na płótnie

 

jeśli chcesz znaleźć więcej takich to obczaj sobie na FB : https://www.facebook.com/marktennantart

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówiąc o tym, że martwienie się o uzyskanie efektu farby na płótnie gdy podstawy leżą to jak martwienie się, czy masz w samochodzie lusterka ustawione pod właściwym kątem gdy jedziesz autostradą pod prąd. Na wstecznym. I pisząc SMSy. Po pijaku.

 

edit: a jak czytam biadolenie jaki jesteś już stary, to z rozrzewnieniem wspominam czasy swojej młodości (26 lat, tak, tak, k..., młodości!) jak nie wiedziałem nawet co to tablet. LOL.

Edytowane przez EthicallyChallenged
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mallow Telthona dokończę, zbieram się w końcu do rysowania niestety miałem az ponad 2 tygodnie przerwy w rysowaniu i musze znowu sie rozkręcić .

 

Nowy etap w życiu wylewam uczucia i powstaje takie coś

 

Spacer+Mysli.jpg

 

Next step

 

a+new+chapter+in+my+life+wip+2++11.jpg

 

Jednak bez bólu nie da się tworzyć takich rzeczy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SOulinka wiesz niestety przez tą stratę do której sam doprowadziłem bo rysowałem ćwiczyłem, ona tego nie rozumiała , straciłem zlecenie i to dobre które próbuje odzyskać bez rezultatu. Najgorsze jest to ze co bym chciał narysować to wychodzi ona szkoda ze nie rozumiała mojej pasji.Czeka mnie walka z samym sobą i uczuciami mam nadzieje ze rysunek pomoże mi w tym, stworze świat w którym jestem bezpieczny.Mam jednak nadzieje że kiedyś znajdzie się taka która zrozumie moja pasje i wiem też ze nie mogę wszystkiego stawiać na rysunek ale na życie towarzyskie ponieważ dużo ludzi ma ochotę się spotkać pogadać a ja oczywiście 4 ściany i rysuje eh co ze mnie wyrośnie boje sie tego.Ilustracje postaram się dokończyć jak tylko znajdę swój klucz do Photoshopa bo musiałem system wyczyścić po przez format. Pozdrawiam i miło że komuś się to podoba bo to co tworze to nie komercha lecz moje uczucia, marzenia.... tęsknota.To co przeżyjemy, utracimy nas kształtuje, zmienia się tok myślenia jak i poglądy na świat.Gdybym miał wehikuł czasu może udało by się to naprawić ale czy naprawdę tak było czy inaczej by się to potoczyło...

 

 

Nikodem sorka że odpisuje tobie na końcu ale kobiety mają pierwszeństwo. Nie wiem nie czuje sie tak ani tak o sobie nie mówię, prawda jest taka ze artysta zostaje sie po śmierci dopiero w tedy ludzie cie do cenią i bo poczuja brak twojej osoby.Zostaną im same wspomnienia dobre i te złe dlatego każdy rysunek grafika czy tam szkic są jak pamietnik... każdy nowy dzień przynosi coś nowego, wszedzie sa kolory i przeróżne sytuacje które mogą zainspirować ktore warto uwiecznic czy to grafitem czy tez w digitalu.

Edytowane przez Kalberos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ripostując ^^

 

 

A tak serio Kal ta właściwa osoba powinna zrozumieć pasję drugiej... :P Nie będe ze swoją prywatą wyjeżdżać , powiedzmy ,że każdy się z tym ściera na swój sposób.Każdy ma swoje wybory . Ale jeśli komuś zależy na drugiej osobie to po prostu zrozumie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kalberos -W ostatnim to tło mi się bardzo podoba :) A co do rysowania i towarzyskich spotkań - można to połączyć, czyli siedzisz ze znajomymi i ich rysujesz :D

 

Soulinka12 - To video jest straszne :D Steam sales to piekło, nie chce nawet pisać ile już na gry wydałam... ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zazdroszczę zapału i czekam na kolejne prace

 

A ja czekam na twoje Radziu. To już chyba 2 lata co?

 

Kalberos dla mnie już dawno zostałeś artystą. Artystą - "pesymistą" - z tego co zazwyczaj piszesz. Na szczęście rzadko ujawnia się on w pracach i mogę z uśmiechem na twarzy oglądać twoje poczynania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja czekam na twoje Radziu. To już chyba 2 lata co?

 

Kalberos dla mnie już dawno zostałeś artystą. Artystą - "pesymistą" - z tego co zazwyczaj piszesz. Na szczęście rzadko ujawnia się on w pracach i mogę z uśmiechem na twarzy oglądać twoje poczynania.

 

 

Dzieki chłopaki.

 

Nikodem jestem szarym czlowieczkiem i jak kazda istota na tej ziemi mam uczucia.Czasami widze rożne wizje, ludzi i ich zachowania czesto refleksyjne na wodzie. Jestem wesoły sa kolory, smutny to szarości rysuje tak jak sie czuje staram sie przekraczać swoje emocje, wyczuwam sie w postac ktora rysuje wplatam w nia moja zlosc smutek radosc czasami sa ta cienie ludzie ktorzy na codzień mnie mijają kazdy kroczy swoją ścieżka zycia. Zostaje mi rysunek tam moge wszystko i to jest piekne. Nie każdemu sie to spodoba nie kazdy to zrozumie, ludzi takich jak my malo kto rozumie albo nie chce zrozumieć, najlepiej powiedziec dziwak... Taki swiat... Za bardzo sie rozpisalem. Dzieki za te słowa przynajmniej ktos we mnie wierzy

Nawet tutaj znajda sie tacy albo zbesztaja albo pomrocZa pod nosem... Ale ja sie tym nie przejmuje i robie swoje. Pozdrawiam

Edytowane przez Kalberos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nikoś - nie mam z kim się napędzać na rysowanie, jak za dawnych czasów.

 

@Kalberos - mnie jednak coś nie pasuje w ich "pozach". Jeśli zleceniodawcy się podoba, to pies w to. Jednak jakoś tak średnio mi się czyta akurat tę "opowiastkę"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekin fajny :D Zwłaszcza podoba mi się pomysł na broń (tylko czemu magazynek jest lekko przekrzywiony?) Poza tym, nie uważasz, że ma trochę za nisko tę płetwę grzbietową? Dość dziwnie musi mu się siedzieć (chyba, że ma specjalne wycięcie po środku).

Kurak taki sobie, ale skoro wszystko jest dla relaksu, więc nie ma się co dopieprzać na siłę ;)

Rysuj, rysuj :D Ja to czekam na Twoje "Baldurkowe" postaci, bo dawno coś ich nie widziałem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno mnie tu nie było, na teczce kurz siedzi... nie mam może tego dużo ale zawsze coś :D

 

no to bydzie tak no

 

 

Concepty Klaunów

Design+make+up+Clown1.jpg

 

 

 

 

Fan art zainspirowany fajny Cosplayem , niestety bardzo podobny to pracy Macka Kuciary i jest do niej porównywalny i nie ukrywam troszkę mnie to wpienia..

 

edward_kenway_fanart_by_kalberoos-d6j38dm.jpg

 

Stepy

 

b43b34b3b.jpg

 

v43vvvv.jpg

 

323232323.jpg

 

taki sobie kolejny Fan art ale no słabo wyszła podobizna bardzo ładnej modelki będzie trzeba potrzaskać kiedy portrety

 

b434b34b34b34b.jpg

 

Gangsta rekin poprawiony

 

3ds1.png

 

Speedy 1 godzinka przed spaniem

 

vilage.png

 

kuraaaaaaaaaaaaa.png

 

Dalszy ciąg Pracki z wilczkami, będę musiał dobrze przy tym posiedzieć ale przez parkour ciężko siedzieć tyle godzin przed kompem :P

 

tos9.png

 

i karmienie kaczek, gołębi, łabędzi :D

 

7rye.jpg

 

 

7st6.jpg

 

h1lm.jpg

 

4ecv.jpg

 

ksxx.jpg

no to tyle wracam do swojego Pis joł

Edytowane przez Kalberos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widac postep, troche rozowju technicznego i w kompozycji.

Odnosnie szkicy tradycyjnych, dalej robisz straszne siano.

 

Nie tylko ludzi mozna rysowac z "gestu"

 

2u8jbyq.jpg

 

Cienkopis bedzie zbyt trudny na start, wez sobie chinski marker, albo zwyczajny. Maja koncowki ktore pozwola na bardziej finezyjna kreche.

Dobry bedzie tez miekki olowek trzymany w skosie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności