Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 131
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Strzyg- bardzo Cie szanuje stary za ta decyzje - zlemales szyk - tak d-line jest warzny ale prace robisz glownie dla siebie i dla jej samej- wiec szacun. Bo to jest ta bramka X ktorej sie w reklamie/VFX nie da sie wybrac- ale jesli Strzyga klijentem jest jego wlasne artystyczne sumienie - to bardzo, dobry wybor - biorac pod uwage ,ze wzial na siebie duzo wiecej elementow do zrobienianiz inni, to ta pracka zeby wyszla na jego poziomie w czasie danym byla niemalze niemozliwa. Gratsy za to co zrobiles do czasu i czekamy na efekt koncowy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielka szkoda STRZYG i współczuję. Wycinek jest świetny. Z niecierpliwością czekam na efekt końcowy i wierzę, że będzie KOSA :)

Włożyłeś w to masę pracy. Powodzenia z projektem, jesteśmy z Tobą (kind of :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STRZYG, bardzo dziękuję za dedykację, rzeczywiście tych dziur nie mogłem się doczekać :).

 

Podjąłeś dojrzałą decyzję, która świadczy o tym, że masz bardzo sensownie poukładane priorytety. Wyrazy szacunku i podziwu. Ta praca będzie genialna, nie mam co do tego żadnych wątpliwości i obroni się tak jak wszystkie godne uwagi dzieła - po prostu swoją jakością.

 

Zauważyłem rejestrację :). I napis "Społem" na kubku :). Pamiętam te kubki!

 

I oczywiście z niecierpliwością czekam na ciąg dalszy :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie wiem jak Wy, ale ja jestem całym sercem za przedłużeniem terminu ukończenia Bitwy.

Była kilka razy taka sytuacja na CG Talku, że przedłużyli.

Patrząc na tą pracę jestem pewien że byłoby to idealne posunięcie, również

dla innych uczestników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie wiem jak Wy, ale ja jestem całym sercem za przedłużeniem terminu ukończenia Bitwy.

Była kilka razy taka sytuacja na CG Talku, że przedłużyli.

Patrząc na tą pracę jestem pewien że byłoby to idealne posunięcie, również

dla innych uczestników.

 

 

bez przesady, trzy miesiące było, to naprawdę kupa czasu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez przesady, dwa miesiące było ponad, to kupa czasu..

 

uwazam podobnie, praca swietna, ale zasady to zasady, gdyby bitwa zostala przedluzona byloby to nie fair dla tych co dali z siebie wszystko aby zdazyc na czas....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zrozumcie tego źle (odnośnie przedłużania), ale dla mnie osobiście nie ukończenie tej pracy to również niezły cios. Ale nie możemy. Jesteśmy umówieniu ze sponsorami, musimy jak najszybciej uruchomić kolejny etap czyli przygotować wszystko Jury.

 

Ale STRZYG - ty musisz to ukończyć, choćby nie wiem co! I mam nadzieję, że rozumiesz. Dlatego strasznie nie lubię jeśli ktokolwiek w Bitwach zostawia wszystko na ostatnią chwilę. Chociaż tutaj jak STRZYG napisał, to nie jest kwestia kilku godzin, a raczej dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STRZYGA to co pokazałeś naprawdę super. Niezwykle wysoko powiesiłeś sobie poprzeczkę. Nie śmiałbym Ci zwracać uwagi na temat grafiki, bo widać, że umiesz i wiesz to i owo, ale tak z innej branży Ci napiszę - pamiętaj - done is better than perfect :). Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze. Jestem całym sercem za. Taki projekt trzeba:

a) skończyć,

b) włożyć weń całe serce.

 

EDIT: STRZYG, no weź zakładaj już post na WIP! Nigdzie go jeszcze nie widzę!

 

EDIT: STRZYG, bierz się do roboty! Jest już ósmy marca! :)

Edytowane przez Marcin Przybyłek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

YO, I'm back!

Trochę mnie nie było, łzy otarłem + przeszkoliłem się z kilku fajnych rzeczy i wracam ze wszystkimi patentami jakie miały się znaleźć pod kryptonimem 2089: BISTRO. Póki co trochę od końca - scena główna będzie miała kilka strzałów i obecnie kończę pierwszy z nich. Pamiętacie jak w którymś poście stwierdziłem że fajnie b było zrobic ujęcie samego tylko stolika z pierogami i oldskulowym kubkiem "Społem" ? No więc właśnie ;)

 

Poniżej wersja z bazgrołami co sie jeszcze pojawi. Glównym akcentem będzie telefono-superkomputer-klaster-stacja kosmiczna i jego holograficzne wyświetlanie informacji. Jakiej produkcji jest telefon każdy widzi. Dojdą dymki, menu baru, klucze z brelokiem "Skurczybyk" i parę gratów na stół, żeby nie było pustostanu. W tle oczywiście WWA 2089

7b2a7804e68200a83eff16832d57b440.jpg

 

A tutaj wersja bez bazgrołów i bez DOF'a, bo to kwestia otwarta z tym blurem.

0e4e2ba06860d0125ec3718fdeae97e2.jpg

 

 

Prawdę mówiąc, zawsze chciałem coś takiego zobaczyć - normalną scenkę z perspektywy pierwszej osoby osadzoną w przyszłości. Dodatkowo, jednym z głównych bohaterów bedą patenty, z których nie mogłem zrezygnować, takie 100% "musibyć" a bedą/są to uśmieszki w stronę starych polskich komedii. Łańcuch to oczywiście nawiązanie do sceny w barze mlecznym z filmu "Miś". Nikt oprócz Polaków tego nie skuma...i tak ma być ;)

 

 

Inne "oczko" to 100% cukru w cukrze na saszetkach "Kudowa Zdrój" :D

 

Skończe to , bede miał już cały stolik i zacznę wykańczac Halskiego.

Edytowane przez STRZYG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :)

No jeśli chodzi o ułożenie spluwy, to badania focusowe wykazują zgrzyt "ktoś podejdzie i strzeli mu w głowe". Będzie trzeba nad tym pomyśleć... sz kurczę, lubię obecne położenie. Zaczekam z tym do końca, jak już pojawią się kolorowe akcenty (hologramy), wtedy gnat będzie już tylko "tłem" i nie będzie grał aż tak bardzo na froncie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo coś tu się dzieje ?

niedługo coś wrzucę. No cóż, nie będę ukrywał, że na chwilę obecną 2089 nie ma i mieć nie może u mnie priorytetu : (((((((((( Choćbym miał to robić 15 lat, po jedną godzinę na miesiąc to dojadę do końca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności