Skocz do zawartości

Rendery testowe, testy shaderów, rendery for fun - 2019


NV

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Taka zajawka do projektu, który kończę :) Stary model mi przepadł, więc zrobiłem go na nowo - mam sentyment do tego biurka :)

 

EDIT:

Muszę zmienić materiał kurzu, zgubił się trochę przy jasnym tle, jest za ciemny...

zblizenie01e.jpg

Co myślicie?

Test wszystkiego: materiału, dof-a itp.

 

Pozdrawiam,

Ciastuch.

Edytowane przez ciastuch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno mnie nie było ,

Zarzucę przedsmakiem reela na rok 2013. (klatka z jednej animacji)

Jeszcze dorzucony będzie Fume smoke spod kół.

(Auta nie moje)

 

videoreelcomingsoon.jpg

 

 

viewvport.jpg

 

Mile widziane komentarze.

Pozdrawiam

Edytowane przez 09121986
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że beton powinien niszczyć się na większe kawałki, które dopiero po uderzeniu w podłogę dzielą się na mniejsze i jako, że samochód uderza całą masą od frontu na ścianę beton chyba nie powinien dzielić się na części w grubości. No i cloathem bym dodał jednak kilka wgnieceń na karoserii dla zasady :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

legomir - Witam , to takie moje pierwsze podrygi w złożonych animacjach także i tak nie uzyskam pewnie efektu zadowalającego , kawałków odrazu dużo zrobiłem żeby jakoś fajnie użyć Dof'a i zwolnić moment uderzenia do 400fps , pozatym tam dojdzie dość sporo dymu z pod kół i robiąc to nienastawiałem się na fotoreal , bardziej na cinematic z jakiejś gierki. ( jeszcze ślady opon w planach mam )

 

Mam pytanko , clothem wgniecenia w aucie ? rozwiniesz temat ? bo fakt jak zwolnie czas to wgniecenie było by całkiem niezłą opcją.

 

Pozdro

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde używasz maxa, więc trudno mi coś poradzić ale w mayce w nClothcie jest opcja symulowania "ciał sztywnych" czyli właśnie karoserii np. na stronie sidefx jest coś o symulacji tego ale na H11 a od 12 jest nowy cloth nie mniej obejrzeć można ;)

 

BTW:

30565389.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robi wrażenie :) Nie myśleliście nad sfilmowaniem miasta z powietrza przy użyciu jakiegoś drona? Nigdy nie wyceniałem takiej rzeczy, ale wydaje mi się że koszt byłby porównywalny z 14x3 dniami roboczymi.

Tak czy owak bardzo dobrze to wyglada :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z dronem fajny pomysł, ale masz już mniejsze możliwości później - w tym projekcie cała mapa będzie miała wiele funkcji, nie tylko kolorowy przelot. Za drona płaci się chyba 2k o ile mnie pamięć nie myli. Ale to już nie ta praca kamery :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Góra genialna, dół... ten mały laptop chyba, torba i kubek mają, według mnie, takie sobie materiały, i robią scenę taką jakąś... "zabawkową"? Jakiś specular pass może wyraźniejszy tam by fajniej zagrał? Góra wygląda na prawdę świetnie, materiał lampy bardzo mi się podoba. To wszystko na exponentalu?

 

Sz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności